۱۰ خبر آخر شهر

اخبار بیشتر

 • پارک به جای پارکینگ

  ذره بین صد و هشتاد و چهارم/

  پارک به جای پارکینگ

  "پارک به جای پارکینگ" یک شعار جهانی است؛ در دنیا به مردم آموزش داده می‌شود که به جای استفاده از خودرو و پارکینگ، پیاده‌روی یا از دوچرخه استفاده کنند. همچنین در برنامه امروز از نوسانات قیمت ارز هم صحبت کردیم .

 • بهترین شهر برای دوچرخه سواری

  ذره بین صد و هشتاد و سوم/

  بهترین شهر برای دوچرخه سواری

  پل عظیم و بسیار خارق‌العاده‌ای بر فراز آب‌های بندر کپنهاگ برای دوچرخه سواری و پیاده‌روی احداث شده است که زندگی پرشوری برای ساکنان این شهر و دوستداران دوچرخه‌ به ارمغان آورده است. همچنین در برنامه امروز از آخرین نوسانات ارز صحبت کردیم.

 • یک قرن خیمه کوبی در نوش آباد

  شهر من/

  یک قرن خیمه کوبی در نوش آباد

  اگر می‌خواهید یک عزاداری تمام عیار را در یک شهر سنتی ببینید، بازار بهترین مکان است. بازار در شهرهای ایران همواره از جمله مکان‌هایی است که همواره محل اتفاق‌های بزرگی بوده است. در کاشان از روز ششم محرم تا روز عاشورا هر روز نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ هیئت و دسته‌ سینه‌زنی به تیمچه امین‌الدوله می‌روند.

 • سوربن میزبان شب فرهنگی یزد

  ذره بین صد و هشتاد و دوم/

  سوربن میزبان شب فرهنگی یزد

  رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی ‌شهر یزد گفت: برگزاری هفته فرهنگی یزد در شهرستان بم و برنامه شب فرهنگی یزد در دانشگاه سوربن پاریس از جمله برنامه‌هاست، همچنین قرار است تا برنامه شب فرهنگی یزد در شهر "پورتو" کشور پرتغال برگزار شود.

 • کاهش قیمت دینار عراق

  ذره بین صد و هشتاد و یکم/

  کاهش قیمت دینار عراق

  نرخ سکه تمام طرح جدید، سکه تمام طرح قدیم، هر گرم طلای ۱۸ عیار، دلار و یورو در بازار امروز افزایشی بوده و قیمت دینار عراق کاهش نامحسوسی را نسبت به دیروز تجربه کرده است. که سکه طرح جدید و طرح قدیم به ترتیب چهار میلیون و ۱۷هزار تومان و سه میلیون و ۹۹۴ هزار تومان ودر بازار معامله شد.

 • پیاده رو های خورشیدی

  ذره بین صد و هشتادم/

  پیاده رو های خورشیدی

  بعضی از شهرهای جهان، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته پیاده‌روهایی طراحی کرده‌اند که همانند مولدهای انرژی عمل می‌کند. به این صورت که در پیاده‌رو سیستم غیرفعال خورشیدی نصب می‌شود تا انرژی خورشیدی را در خود جمع‌آوری و ذخیره نماید و در زمان مناسب به سطح پیاده رو منتقل کند.

 • یار مهربان شهر

  ذره بین صد و هفتاد و نهم/

  یار مهربان شهر

  نیروهای مدیریت پیشگیری و رفع تخلفات شهری علاوه بر انجام وظایف خود، در آستانه آغاز سال تحصیلی به صورت ویژه اقداماتی همچون پاکسازی زمین‌های بایر و تعیین تکلیف ساختمان‌های نیمه‌کاره رها شده در مسیرهای منتهی به مدارس و ساماندهی یا حذف موانع خطرناک در مسیر تردد دانش آموزان را انجام می دهند.

گزارش

گفتگو