افزایش بی‌خانمانی جوانان انگلیسی

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد بیش از ۲۲ هزار جوان در انگلیس با نزدیک شدن کریسمس در معرض خطر بی خانمان شدن قرار دارند.

به گزارش ایمنا، موسسه خیریه بی خانمان‌های جوان، برای نخستین بار معضل بی خانمان‌های انگلیس را در فصل زمستان مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است. بر اساس تحقیقات شوراهای محلی، پیش بینی می‌شود که در حدود ۲۲.۲۵۰ جوان انگلیسی در بازه زمانی نوامبر ۲۰۱۹ تا ژانویه ۲۰۲۰ به دلیل بی خانمانی در جست‎وجوی دریافت کمک خواهند بود. 

تقریباً سه چهارم جوانانی که تحت تاثیر معضل بی خانمانی در انگلیس قرار گرفتند، به دلیل آنکه مکانی برای اقامت ندارند کارتن خواب شده‎اند. این تحقیق نشان می‌دهد تقریباً از هر ۱۰ جوان چهار نفر مجبور هستند به دلیل نداشتن مکانی برای اقامت، در خانه‌هایی که توسط والدین و یا سرپرستان مورد آزار و اذیت قرار گرفتند زندگی کنند. همچنین یک سوم از جوانان مجبور بودند شب را در پارک و از هر ۱۰ جوان یک نفر شب را در اتوبوس سپری کردند.

موسسه سنترپونت سالانه بیش از ۱۵ هزار جوان بی خانمان در انگلیس را تحت حمایت قرار می‌دهد. دریافت سهام خانه در بسیاری از مناطق انگلیس تقریباً غیرممکن است و همین امر باعث می‌شود تا جوانان بسیاری را به چرخه افراد بی خانمان وارد کند.

مدیر اجرایی موسسه "سنترپوینت" می‌گوید، با افزایش یافتن معضل جوانان بی خانمان در انگلیس، نیاز است تا اقدامات فوری برای حمایت از جوانان آسیب پذیر انجام شود.

منبع: میزان

کد خبر 397346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.