۱۰ درصد به ظرفیت سرویس‌های بهداشتی شهر اضافه می‌شود

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: برای نخستین‌بار با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ درصد به ظرفیت سرویس‌های بهداشتی شهر اضافه خواهد شد.

حسین امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با تاکید بر دغدغه شهرداری اصفهان در راستای بهبود کیفیت نظافت سرویس‌های بهداشتی شهر، اظهار کرد: انجام این اقدام را به صورت تخصصی از ابتدای آبان‌ماه سال جاری به شرکت‌های وابسته به شهرداری که توانایی بهتری دارند، واگذار کرده است.

وی افزود: با توجه به واگذاری این مسئولیت به شرکت‌های وابسته به شهرداری، شهر به دو بخش بلوک شرق و غرب تقسیم شده تا کیفیت نظافت سرویس‌های بهداشتی شهر ارتقاء یابد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرداری اصفهان در صدد رفع کمبود سرویس‌های بهداشتی در بعضی از نقاط پُرتردد شهر از جمله حاشیه رودخانه زاینده‌رود و اماکن تفریحی و گردشگری است، خاطرنشان کرد: از گذشته‌های دور تاکنون ۲۳۷ نقطه با دو هزار و ۴۰۰ چشمه سرویس‌های بهداشتی در شهر وجود داشته، اما در حال حاضر و برای نخستین‌بار با پیگیری‌های انجام شده ۱۰ درصد به ظرفیت سرویس‌های بهداشتی شهر اضافه خواهد شد.

امیری ادامه داد: شهرداری اصفهان خریداری و نصب «پرتابل» دو چشمه‌ای سرویس‌های بهداشتی که به صورت تمام استیل و با کیفیت عالی بوده و آماده نقل و انتقال «سیار» است را در دستور کار خود قرار داده است.

وی گفت: سرویس‌های بهداشتی پرتابل در غرب میدان امام با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان نصب و ۲۴ چشمه به ظرفیت سرویس‌های بهداشتی این میدان اضافه خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با بیان اینکه تعداد ۸۰ نقطه مساجد بر خیابان واقع شده و سرویس‌های بهداشتی دارد که نباید تنها هنگام نمازهای صبح، ظهر و شب باز باشد، تصریح کرد: سرویس های بهداشتی مساجد باید در همه ساعات مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

کد خبر 396088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.