افت ۸۲۴۹ واحدی شاخص کل بورس امروز ۲۸ مهرماه

در بازار امروز ، شاخص کل با ریزش ۸۲۴۹ واحدی به ارتفاع ۳۰۱ هزار و ۳۹۱ واحدی عقب نشینی کرد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شاخص قیمت وزنی ارزشی با کاهش ۲۲۱۷ واحدی به رقم ۸۱ هزار واحدی بازگشت، شاخص کل هم وزن با کاهش ۲۵۵۴ واحدی رقم ۸۲ هزار و ۹۴ واحدی را به نمایش گذاشت، شاخص قیمت هم وزن با افت ۱۷۰۹ واحدی به ۵۴ هزار و ۹۴۲ واحدی رسید، شاخص آزاد شناور با کاهش ۱۰۴۸۷ واحدی به کانال۳۴۲ هزار و ۳۵۹ واحدی عقب نشینی کرد، شاخص بازار اول با افت ۶۲۹۱ واحدی رقم ۲۱۸ هزار و ۸۱۲ واحدی را به نمایش گذاشت و شاخص بازار دوم با ریزش ۱۵۴۵۱ واحدی رقم ۶۱۳ هزار و ۹۴۸ واحدی را نشان داد.

ارزش معاملات بورس تهران نیز روند نزولی داشته و با ثبت رقم ۱۰۱۲.۲ میلیارد تومانی ناشی از داد و ستد بیش از ۲ میلیارد و ۲۷۰ برگه سهم طی ۲۱۶ هزار و ۵۲۶ نوبت معاملاتی بود.

در معاملات امروز، نماد پارس سویچ(بسویج) با ۲۴ واحد، تولیدی فولاد سپید فراب کویر(کویر) با ۲۲ واحد، بیمه آسیا(آسیا) با ۱۲ واحد، شیر پاستوریزه پگاه اصفهان(غشصفا) با ۸ و کشت و صنعت چین چین(غچین) با ۸ واحد تاثیر اندک فزاینده ای بر شاخص بورس داشتند.

نماد بانک ملت(وبملت) با ۳۷۴ واحد، پالایش نفت تهران(شتران) با ۳۰۵ واحد، سرمایه گذاری نفت، گاز و تامین (تاپیکو) با ۳۰۵ واحد، گسترش نفت و پاز پارسیان(پارسان) با ۳۰۴ واحد، گل گهر (کگل) با ۲۸۰ واحد، گروه مپنا(رمپنا) با ۲۷۶ واحد و ملی صنایع مس ایران (فملی) با ۲۷۰ واحد بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس تهران داشتند.

در مقابل نماد پارس سویچ(بسویج) با ۲۴ واحد، تولیدی فولاد سپید فراب کویر(کویر) با ۲۲ واحد، بیمه آسیا(آسیا) با ۱۲ واحد، شیر پاستوریزه پگاه اصفهان(غشصفا)با ۸ و کشت و صنعت چین چین(غچین) با ۸ واحد تاثیر اندک فزاینده ای بر شاخص بورس داشتند.

کد خبر 393881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.