قدردانی نماینده ولی فقیه در سپاه از فرمانده معظم کل قوا

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی در پیامی از الطاف ،تدابیر و رهنمودهای حکیمانه وکاربردی فرمانده معظم کل قوا به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی و بر همت پاسداران انقلاب در اجرایی کردن آنها تاکید کرد.

به گزارش ایمنا، در پی برگزاری بیست و سومین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه و برپایی آیین میثاق پاسداری  دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) و توفیق شرفیابی آحاد فرماندهان ،  پاسداران و دانشجویان سپاه به محضر مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا مدظله العالی) و درک بیانات حکیمانه ، راهبردی و کاربردی  معظم له، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی در پیامی از هدایت ها و تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی قدردانی و بر اهتمام پاسداران انقلاب در پیگیری فرامین هشتگانه و مولفه های ترسیم شده در بیانیه گام دوم تاکید کرد. متن پیام حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی بدین شرح است:

محضر مبارک رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)

سلام علیکم

اللهم صل علی محمد و آل محمد با تقدیم احترام،

دیدار و میثاق مجدد فرماندهان و مسئولان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با فرمانده عزیز و محبوب خود، دگرباره نور امید را در دل و جان آنان چندین برابر کرد و با تابش ناب آن خورشید پرفروغ، اشک شوق بر دیده جمع مشتاقان نشست.

خدای بزرگ را شاکریم که این عزیزان بارها و بارها مورد تفقد و عنایت حضرت مستطاب عالی قرار گرفته دعای خیرتان بدرقه راهشان بوده است. ابراز محبت و رضایت حضرتعالی که علاوه بر بیان، در سیمای مبارکتان هویدا بود، روحیه جهادی و انقلابی فرزندانتان را مضاعف نموده و شادابی و امید به آینده نورانی را تقویت کرده است.

بی‌گمان توفیقات چشمگیر سپاه تا کنون که رضایت آن جناب را به دنبال داشته مرهون هدایت ها و تدابیر حضرتعالی بوده است و از این پس نیز چراغ راه سربازان ولایت خواهد بود و با توفیق الهی و استعانت از خدای متعال و عمل به فرامین رهنمودها، به ویژه فرامین هشتگانه جنابعالی در دیدار اخیر، گام‌های بعدی ترسیم شده در گام دوم را بلندتر، استوارتر و محکم تر از گذشته بر خواهیم داشت و با جان و دل رهنمودهای حکیمانه، دقیق و کاربردی را اجرایی و دنبال خواهیم نمود و با مولا و مقتدایمان عهد می بندیم کتابهای جان انقلابی مانده، مجاهدانه حرکت کرده و در مبارزه با دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی لحظه‌ای درنگ ننماییم.

عبدالله حاجی صادقی

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

منبع: پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کد خبر 393373

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.