مشارکت ۷ شرکت ایتالیایی در سیزدهمین نمایشگاه طلای اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته در اصفهان با حضور ۱۱۴ شرکت داخلی، هفت شرکت ایتالیایی و نمایندگانی از کشور ترکیه خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان اظهار کرد: امسال نمایشگاه طلای اصفهان در فضایی به مساحت هشت هزار مترمربع برپا خواهد شد و شرکت‌هایی از اصفهان، تهران، فارس، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، اردبیل، قم، اهواز و یزد در آن حضور می‌یابند.

وی افزود: این نمایشگاه در روزهای ۹ تا ۱۲ مهرماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برگزار می‌شود.

یارمحمدیان با بیان اینکه نمایشگاه طلای امسال با انسجام بیشتری نسبت به سال گذشته برگزار خواهد شد، گفت: تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین‌آلات، تجهیزات و ابزارآلات طلا، جواهر و سنگ‌های قیمتی، تولیدکنندگان و واردکنندگان طلا، جواهر، سنگ‌های قیمتی، فلزات گرانبها و انجمن‌ها و تشکل‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه در این رویداد نمایشگاهی حضور خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با اشاره به ویژگی‌های نمایشگاه امسال نسبت به دوره‌های گذشته، تصریح کرد: رشد ۶۰ درصدی از نظر تعداد مشارکت‌کنندگان، توزیع متوازن جغرافیایی مشارکت‌کنندگان از سراسر کشور و پوشش گروه‌های کالایی تعیین شده برای نمایشگاه به ویژه از نظر گالری‌دارها، سازندگان مصنوعات طلا و جواهر از جمله ویژگی‌های شاخص سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته اصفهان به شمار می‌رود.

وی از بازرگانی هاشم‌زاده، اکسید ماد، هلدینگ هومن، گالری فرداد، گالری عطاریان، پاویون ایتالیا، پاویون و خوشه طلای استان یزد، گالری صدرا، گالری مهرداد، ماشین‌سازی افراز و مجتمع صنعتی بشیر (صاایران) به عنوان مشارکت‌کنندگان شاخص این نمایشگاه نام برد و ادامه داد: روسای اتحادیه‌های طلا و جواهر سراسر کشور، مسئولان ادارات استاندارد از استان‌های مختلف و مدیران گمرکات سراسر کشور برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.

یارمحمدیان همچنین از برگزاری برنامه‌های جانبی در حاشیه این نمایشگاه خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه‌های تخصصی و آموزش همزمان با نمایشگاه و تدوین سند حرفه طلا و جواهرسازی با همکاری اداره کل استاندارد استان اصفهان، سازمان فنی و حرفه ای کشور و دانشگاه علمی کاربردی طلا و جواهر تهران از جمله برنامه‌های جانبی سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت فلزات گرانبها، طلا، سنگ‌های قیمتی، ساعت و ماشین‌آلات وابسته اصفهان به شمار می‌روند.

بر اساس این گزارش، علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۱ روزهای ۹ تا ۱۲ مهرماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

کد خبر 391398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.