یک اصفهانی در اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان

کماندار کشورمان پس از کسب نتیجه مطلوب در رقابت‌های جهانی اسپانیا، به اردوی بزرگسالان دعوت شد

به گزارش ایمنا و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، پس از درخشش دانیال حیدرزاده در مسابقات جهانی جوانان در اسپانیا، وی به اردوی تیم ملی بزرگسالان کامپوند دعوت شد. اردوی تیم کامپوند از نهم شهریورماه آغاز خواهد شد.

دانیال حیدرزاده در مسابقات جهانی به جمع ۸ کماندار برتر مسابقات راه یافت و در مسابقات میکس به همراه گیسا بایبوردی در رده چهارم بازی‌ها ایستاد. اردوی تیم ملی بزرگسالان (بانوان و آقایان) رشته ریکرو از ۲ تا ۱۵ و رشته کامپوند از ۹ تا ۱۷ شهریور ماه در سایت تخصصی تیراندازی با کمان برگزار می‌شود.

اسامی نفرات دعوت شده به شرح زیر است:

محمد صادق کبودانی، پارمیدا قاسمی، محمد صالح پالیزبان، سید حسام الدین کوثر، مینا مرادی وند، آرزو طاهریان از تهران، نیما محبوبی، کیارش فرزان، نازنین بخت پور، راحله فارسی از البرز، صادق اشرفی، میلاد وزیری، عرفان ارژنگی پور، شیوا شجاع مهر از آذربایجان شرقی، امین پیرعلی از اصفهان، محمد ربانی از خراسان شمالی، زهرا نعمتی، علی سینا منشازاده از کرمان، میلاد بسطامی از لرستان، حسام گرمه ای، سید ویدا حلیمیان از خراسان رضوی، امیرکاظم پور از یزد، رویا شاهمرادی از قم، فرشته قربانی، سارا یوسف زاده از زنجان، دانیال حیدرزاده از چهارمحال و بختیاری

کد خبر 387111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.