تصویب پیوست تبلیغاتی و رسانه‌ای برای طرح اقدام ملی

مدیرعامل بانک مسکن از تصویب پیوست تبلیغاتی و رسانه‌ای در خصوص طرح اقدام ملی خبر داد و گفت: مقرر است که اطلاع‌رسانی و تبلیغات اجرای طرح اقدام ملی با همکاری وزارتخانه دنبال شود.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، ابوالقاسم رحیمی‌انارکی اظهار کرد: ارتباط مناسب و تنگاتنگی بین بانک مسکن و پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی وجود دارد و در این زمینه، بانک و وزارتخانه می‌توانند مکمل هم عمل کنند.

مدیرعامل بانک مسکن خاطرنشان کرد: در طرح اقدام ملی، بانک مسکن به عنوان یکی از ارکان اصلی حضور جدی و فعالی دارد که در سیزدهمین جلسه شورای هماهنگی مسکن که صبح امروز به ریاست وزیر راه و شهرسازی در ساختمان وزارتخانه برگزار شد در مورد جزئیات آن به تفصیل سخن گفته شد.

رحیمی‌انارکی ضمن تاکید بر نقش رسانه، تبلیغات و اخبار صحیح در خصوص روند اجرای طرح اقدام ملی، از تصویب پیوست تبلیغاتی و رسانه‌ای در خصوص طرح اقدام ملی خبر داد و افزود: مقرر است که اطلاع رسانی و تبلیغات اجرای طرح اقدام ملی با همکاری وزارتخانه دنبال شود.

وی تاکید کرد: اطلاع‌رسانی در خصوص طرح اقدام ملی باید اطلاع‌رسانی درست و باکفایتی باشد که ضمن در نظر گرفتن نیازهای واقعی در بحث اجرا نیز تاثیرگذار باشد تا نقاط ضعف، کمبودها و کاستی‌ها، هرچه زودتر شناسایی و اطلاع‌رسانی شوند و اقدام در خصوص آنها انجام شود تا بتوان به این روش در کل اجرای طرح، شاهد تاثیرگذاری باشیم.

مدیرعامل بانک ‌مسکن گفت: اقدام بانک مسکن برای طرح اقدام ملی، بخشی از کار در خصوص تامین مالی این طرح است در حالی که نیاز به کمک‌های دیگر بانک‌ها در این زمینه، وجود دارد. بخشی از کار نیز به صورت تخصصی در حوزه تولید مسکن برعهده شرکت سرمایه‌گذاری مسکن است که در این زمینه، مجموعه اقداماتی در دست پیگیری است.

کد خبر 385413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.