نجات ۳۰ هزار آسیب دیده در حوادث تیرماه اصفهان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران این جمعیت به بیش از یک هزار و ۳۰ حادثه‌دیده در تیر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ایمنا، محسن مومنی با بیان اینکه در تیرماه سال ۹۸، پوشش امدادی ۳۷۲ حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است،  اظهار کرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به یک هزار و ۳۴ حادثه دیده کردند.

وی با تاکید به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در این مدت گفت:در این بازه زمانی ۱۶۴ حادثه جاده ای، ۸۹ حادثه شهری، ۷۶ مورد خدمات حضوری، ۲۹ حادثه صنعتی و کارگاهی، شش حادثه کوهستان، پنج حادثه ساحلی، دو حادثه آتش سوزی مرتع و یک حادثه آبگرفتگی توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان اصفهان پوشش داده شده است.

مومنی با بیان اینکه در طول این مدت ۲۹ مورد عملیات رهاسازی توسط تیم های امدادی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد : یک هزار و ۱۶۲ نیروی عملیاتی در قالب ۴۲۲ تیم با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یادشده به خدمت رسانی به حادثه دیدگان پرداختند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در توصیه به مسافرین و عموم مردم  خاطر نشان کرد: در سفرهای تابستانی ضمن توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توصیه های کارشناسان در این زمینه ، احتیاط لازم در نقاط حادثه خیز را مدنظر قرار داده و نیز از رفتار های پر خطر در رانندگی پرهیز کنند.

کد خبر 384164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.