هیچ باشگاهی برای استانداردسازی ورزشگاه خود اعلام آمادگی نکرده است

رییس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچکدام از باشگاه های لیگ برتری تا کنون استانداردسازی و تجهیز نهایی ورزشگاه خود را برای آغاز مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده اند.

به گزارش ایمنا، حیدر بهاروند در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش کرده اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب تر از گذشته برگزار شود.استاندارد سازی ورزشگاه ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره دار شدن صندلی ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می شود و خواسته شورای امنیت کشور است.

وی افزود: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم های لیگ برتری این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی ورزشگاه ها، اقدامی مناسب تلقی کردند.

رییس سازمانم لیگ فوتبال ایران با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان کرد: اگرچه باشگاه های لیگ برتری تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این کوشش در بخش استاندارد سازی ورزشگاه های خانگی شان کمتر مشاهده می شود و تاکنون هیچ باشگاه لیگ برتری اتمام کار استاندارد سازی ورزشگاه خود را اعلام نکرده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان برخی تیم ها تجهیز وزرشگاه ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.

بهاروند تاکید کرد: تاکنون هیچ  باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی ورزشگاه خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام نکرده ، چنانچه اکثریت باشگاه ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام نمایند این سازمان بلافاصله  پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت شروع مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه برخی باشگاه ها نتوانند ورزشگاه های خود را آماده نمایند مسابقات این باشگاه ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

کد خبر 383190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.