خیابان شهید نجات الهی از فردا یکطرفه می‌شود

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه شش تهران از اجرای طرح یکطرفه شدن خیابان شهید نجات الهی (ویلا) از فردا (سه‌شنبه) خبر داد و اظهار کرد: به همین منظور خیابان شهید نجات الهی از خیابان سمیه تا کریمخان همچون بخش جنوبی خیابان، یکطرفه می‌شود و خودروها از محور جنوب به شمال خیابان امکان تردد دارند.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تهران، ولی مسگر نجاتی با اعلام این خبر اظهار کرد: یک طرفه شدن خیابان شهید نجات اللهی (ویلا) در پی مطالعات فنی و کارشناسی و به منظور عریض شدن پیاده‌روها و با توجه به تعریف گذر صنایع دستی برای این معبر اجرایی می‌شود تا شهروندان امکان تردد راحت‌تر و بهره‌مندی بهتر از فضای گذر را داشته باشند.

وی تصریح کرد: با توجه به عریض شدن پیاده‌روها از عرض سواره‌رو کاسته و به همین منظور تردد خودروها یک طرفه شده و مسیرهای جایگزین تعریف می‌شوند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه شش تصریح کرد: خیابان حافظ و خیابان عضدی جنوبی به عنوان مسیر جایگزین تعریف شده تا بار ترافیکی ایجاد نشود.

نجاتی با بیان اینکه طول خیابان شهید نجات الهی یک و نیم کیلومتر و عرض آن ۲۰ متر است، خاطرنشان کرد: یک طرفه شدن خیابان شهید نجات الهی از روز سه‌شنبه ۲۵ تیرماه صورت می‌گیرد.

وی گفت: با توجه به سیاست‌های مدیریت شهری، برای تبدیل تهران به شهری انسان‌محور اجرای چنین طرح‌هایی در دستور کار قرار دارد.

کد خبر 382562

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.