هوای اصفهان تا سه شنبه غبارآلود است/کاهش کمینه دما

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: در نیمه شرقی و تا حدودی مناطق مرکزی برای امروز و روز سه‌شنبه گردوخاک محلی پیش‌بینی می شود.

حجت‌الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت هوای استان اصفهان اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی طی سه روز آینده جوی پایدار در استان خواهیم داشت.

وی افزود: در این مدت در اکثر مناطق استان آسمانی صاف و در ساعات بعدازظهر با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید را خواهیم داشت.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان تصریح کرد: در نیمه شرقی و تا حدودی مناطق مرکزی برای امروز و روز سه‌شنبه گردوخاک محلی پیش‌بینی می‌شود.

علی‌عسگریان در خصوص وضعیت دمای شهر اصفهان اظهار کرد: کمینه دما دو تا سه درجه کاهش خواهد داشت که دمای شهر اصفهان در خنک‌ترین ساعات ۲۳ و در گرمترین ساعات ۴۰ درجه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت آینده خوروبیابانک با ۴۷ درجه و بویین و میاندشت با هشت درجه به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین شهرهای استان اصفهان خواهند بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان  اصفهان در خصوص وضعیت جوی غرب استان اصفهان گفت: برای مناطق غربی استان اصفهان نیز در ساعات بعدازظهر شاهد وزش باد شدید خواهنیم بود و گردوغبار محلی وجود نخواهد داشت.

کد خبر 380957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.