خیزش دوباره ریزگردها در اصفهان از امشب

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به پیش بینی وقوع گردوغبار محلی در نیمه شرقی، شمالی و برخی مناطق مرکزی استان، گفت: احتمال خیزش ریزگردها از امشب برای مناطق مرکزی و به ویژه اصفهان وجود دارد اما شدت این پدیده ضعیف تر از ریزگردهای دو هفته گذشته است.

رضا کریمیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به تداوم جوی پایدار طی دو روز آینده در استان، اظهار کرد: براین اساس طی این مدت آسمان در بیشتر مناطق استان  به‌صورت صاف تا قسمتی ابری، در بعدازظهر و شب گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به پیش بینی وقوع گردوغبار محلی در نیمه شرقی، شمالی و برخی مناطق مرکزی استان، افزود: احتمال خیزش ریزگردها از امشب برای مناطق مرکزی و به ویژه اصفهان وجود دارد اما شدت این پدیده ضعیف تر از ریزگردهای دو هفته گذشته است.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۴۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا ۲۲ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت آینده کاشان با دمای ۴۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین و میاندشت با دمای ۱۰ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان خواهند بود.

کد خبر 380466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.