حمایت از مددجویان کمیته امداد برای تاسیس کارگاه‌های صنایع دستی

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اصفهان گفت: باید با ارائه سازوکارهای مناسب، حمایت از مددجویان کمیته امداد را از سمت حمایت از مشاغل خانگی در راستای کارآفرینی به سوی تاسیس کارگاه های صنایع دستی سوق دهیم.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، فریدون الهیاری در دیدار با مدیران کمیته امام خمینی (ره) اظهار کرد: به مدت سه سال است که تلاش کرده ایم تا در حوزه های مختلف ماموریتی خود به ویژه در حوزه صنایع دستی از مددجویان کمیته امداد حمایت کنیم.

وی افزود: هم اکنون و پس از سه سال از آغاز همکاری، به نظر می رسد که باید با ارائه سازوکارهای مناسب، حمایت از مددجویان کمیته امداد را از سمت حمایت از مشاغل خانگی در راستای کارآفرینی به سوی تاسیس کارگاه های صنایع دستی سوق دهیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان با اشاره به نقش آموزش برای تولید کسب و کار مددجویان کمیته امداد تاکید کرد: معتقدیم بر اساس تفاهمات پیشین و جدید، مددجویان را درسه حوزه آموزش، ترویج و بازاریابی در زمینه تولید و فروش صنایع دستی یاری رسانی کنیم.

الهیاری تصریح کرد: یکی از مهمترین وظایف ما در زمینه حمایت از مددجویان تلاش در راستای آشنایی و کمک به آنها در راستای اشتغال‌زایی برای کسب درآمد عادلانه برای این عزیزان به ویژه بازاریابی با انگیزه حمایتی خصوصا در حوزه های روستایی با هماهنگی اقامتگاه های بوم‌گردی است.

کد خبر 380298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.