جشن برترین‌ها هر ساله برگزار خواهد شد

رییس هیئت فوتبال استان اصفهان از برگزاری سالانه برترین‌های فوتبال استان اصفهان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امیر مسعود هراتیان امروز _ پنج شنبه 30 خرداد ماه_ در اولین همایش تجلیل از برترین‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان اصفهان، اظهار کرد: از سال گذشته در استان اصفهان طی یک خرد جمعی و حضور پیشکسوتان و کمیته فنی هیئت فوتبال به این نتیجه رسیدیم که فوتبال اصفهان را از فوتبال منطقه‌ای یا شهرستانی خارج کنیم و مسابقات استانی را به صورت یک لیگ مجزا برگزار کنیم.
وی با بیان اینکه این امر سابقه نداشت و برگزاری آن سختی‌های خاص خود را داشت، افزود: در ابتدا هفته‌های ناامید کننده‌ای را در همه رده‌های سنی پشت سر گذاشتیم اما هر چه گذشت با افزایش قدرت تیم‌های شهرستانی کیفیت این مسابقات به شدت افزایش یافت تا جایی که برخی از قهرمان‌ها و نامزد برترین‌های بسیاری از بخش‌ها از همین شهرستان‌ها است.
رییس هیئت فوتبال استان اصفهان دلیل برگزاری این مسابقات را توسعه فوتبال در همه استان قلمداد کرد و ادامه‌داد: هدف این بود که در ابتدا هیئت فوتبال استان اصفهان برای کل استان باشد نه مختص شهر اصفهان.
وی در خصوص اهداف برگزاری جشن بهترین‌ها، اضافه کرد: هدف اصلی از این جشن معرفی بازیکنان و مربیان برتر به کل کشور و لیگ‌های برتر بود چون هیئت فوتبال به دنبال پیشرفت همه بازیکنان استان است.
هراتیان ادامه داد: دلیل دوم ایجاد رقابت سالم و جذاب برای بازیکنان است که بتوانند با بالا بردن کیفیت خود نامی برای خود ایجاد کنند و هدف سوم جمع کردن اهالی فوتبال در کنار هم و اتحاد این جمع بود.
وی با اشاره به نوع انتخاب بازیکنان و مربیان اظهار کرد: در طول سال کمیته فنی شکل گرفت و در کل سال وضعیت بازیکنان را بررسی می‌کردند و دیشب با ایجاد کمیته فنی دیگری انتخاب‌های پایانی صورت گرفت اما برای سال‌های آینده با ایجاد لیست‌هایی برای ناظران سعی در بهبود دقت انتخاب‌ها داریم.

رییس هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به اینکه این مراسم هر ساله برگزار خواهد شد، گفت: در آینده چه من در این هیئت باشم چه نباشم این جشن هرساله به قوت خود باقی می‌ماند.

کد خبر 379895

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.