• ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
  • کد خبر: 378905
جشن

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه‌های آموزنده در زمینه مدیریت پسماند به مناسبت هفته محیط زیست خبر داد.

علی دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: جشن گلریزان کاغذ به نفع طبیعت با هدف ترویج رفتارهای صحیح زیست محیطی و آشنایی شهروندان با مقوله تفکیک از مبدأ و ارزش پسماندهای خشک، طی ۹ روز و در ۹ منطقه شهری برگزار می‌شود.

وی افزود: در این برنامه شهروندان با تحویل کاغذ، کتاب، دفتر باطله و دیگر پسماندهای خشک به ایستگاه‌­های تعیین شده بازیافت، علاوه بر شرکت در قرعه کشی، گل و هدایای متنوع دریافت می­‌کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: این جشن در قالب مسابقه، بازی، کاردستی، اهدای جایزه به کودکان و با همکاری مناطق شهرداری و معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان برگزار می­‌شود.

دهنوی افزود: جشن گلریزان کاغذ در ۹ منطقه شهری شامل مناطق دو، سه، چهار، پنج، شش، هفت،۱۰، ۱۴، ۱۵ و در محدوده ایستگاه­‌های بازیافت انجام می‌شود، بنا بر اطلاع رسانی­‌های انجام شده این جشن از ۲۱ تا ۳۱ خردادماه و از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در این مناطق برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان عنوان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان، رویکرد ویژه­‌ای برای فرهنگ‌سازی و ارتقاء آگاهی­‌های عمومی شهروندان در زمینه مدیریت پسماند دارد، این برنامه­‌ها به صورت مستمر و در مناسبت­‌های مختلف برگزار می­‌شود تا شهروندان با مشارکت در برنامه­‌ها بتوانند در بهبود کیفیت محیط زیست شهری، سهم بیشتری داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =