فتاحی: هفته آینده مسلمی‌پور به کمیته انضباطی احضار می‌شود

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: مسلمی‌پور دو سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و باید به قراردادش پایبند باشد.

به گزارش ایمنا، رضا فتاحی در مورد اینکه محمد مسلمی‌پور، مدافع ملی‌پوش امید این تیم امروز اعلام کرد از این تیم جدا شده است، اظهار کرد:‌ به هیچ عنوان چنین چیزی امکان ندارد؛ مسلمی‌پور دو سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و باید به قراردادش پایبند باشد. قرار است او تا هفته آینده برای مصاحبه‌ای که انجام داده در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شود و توضیح دهد.

فتاحی در مورد اینکه گفته می‌شود محمدرضا حسینی با قرارداد چهار میلیاردی به عضویت سپاهان درآمده گفت:‌ اصلاً چنین چیزی امکان ندارد؛ انشاءالله قراردادها را که سازمان لیگ منتشر کرد مبلغ قرارداد او هم مشخص می‌شود. حسینی به خاطر شرایط خانوادگی‌اش در اصفهان ماند. او خودش اعلام کرد که دوست دارد در باشگاهی باشد که به قهرمانی نزدیک است ضمن اینکه او با امیر قلعه‌نویی راحت است و دوست دارد با مربی‌ای کار کند که قبلاً شاگردش بود.

سرپرست تیم سپاهان اضافه کرد:‌ این مبلغ چهار میلیارد که در مورد آن صحبت می‌شود با مبلغ اصلی قرارداد حسینی فاصله زیادی دارد و ان‌شاءالله به زودی مشخص می‌شود.

وی در مورد زمان بازگشت امیر قلعه‌نویی از تعطیلات خاطرنشان کرد: تیم سپاهان روز اول تیر ماه تمریناتش را آغاز می‌کند و ان‌شاءالله آقای قلعه‌نویی در این تاریخ بر سر تمرینات تیم حاضر خواهند بود.

منبع: فارس

کد خبر 378758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.