مرگ ۲۸ نفر در تصادفات رانندگی ۲۴ ساعت گذشته

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ نفر در حوادث جاده‌ای جان باختند.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ نادر رحمانی اظهار کرد: بر اساس تجزیه تحلیل آمارها در جاده‌های برون‌شهری طی شبانه روز گذشته ۲۸ نفر کشته و ۲۹۸ نفر مجروح شدند. همچنین در درون شهرها نیز هشت تن کشته و ۳۸۲ تن مجروح شدند.

به گفته وی بیشترین علل رخ داده حوادث رانندگی در این مدت عدم توجه به جلو با سهم ۳۱ درصدی بوده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا به مهم‌ترین تصادفات شبانه روز گذشته اشاره کرد و گفت: در پی واژگونی یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در شهر قم دو تن کشته شدند که علت این حادثه در دست بررسی است.

وی افزود: همچنین حوالی ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه روز گذشته در کیلومتر ۹۱ محور اسدیه نخواب فرعی دره چرم استان خراسان جنوبی در پی واژگونی یک دستگاه وانت پیکان هفت نفر مجروح شدند که به علت این حادثه تخطی از سرعت مطمئنه بوده است.

رحمانی گفت: همچنین حوالی ساعت ۵۰ دقیقه بامداد یکشنبه در کیلومتر ۱۵ محور هراز در استان مازندران در پی تخطی از سرعت مطمئنه یک دستگاه وانت نیسان و برخورد آن با اتوبوس یک تن مجروح شد.

وی از حریق یک دستگاه اتوبوس در کیلومتر ۴۰ محور بردسکن سبزوار در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: این حادثه که ساعت ۴:۳۰ بامداد یکشنبه به دلیل نقص فنی رخ داد بدون تلفات بود و کشته و مجروح نداشت.

کد خبر 378572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.