دولت ۳۹ هزار میلیارد ریال از بدهی دولت‌های قبلی را پرداخت

استاندار اصفهان با اعلام اینکه دولت تدبیر و امید حتی یک ریال از صندوق تامین اجتماعی برداشت نکرده است، گفت: این دولت ۳۹ هزار میلیارد ریال از بدهی دولت‌های قبلی را نیز پرداخت کرده است.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل استانداری اصفهان عباس رضایی در دیدار با نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان، اظهار کرد: امروزه دیگر سنتی فکر کردن جوابگو نیست و باید به سمت ایده پردازی و نوگرایی در تولید و اشتغال رفت.

وی افزود: اولین دغدغه بنده، مسائل کارگران است و همیشه هم از مدیران ذی‌ربط خواسته ام به دنبال ارتقای سطح مجموعه‌های کارگری و پرداخت به موقع حقوق آنها باشند.

رضایی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید حتی یک ریال از صندوق تامین اجتماعی برداشت نکرده است، افزود: این دولت ۳۹ هزار میلیارد ریال از بدهی دولت های قبلی را نیز پرداخته است.

استاندار اصفهان عنوان کرد: ساخت یک بیمارستان جدید و مجهز تحت پوشش تامین اجتماعی نیازمند فراهم شدن زیرساخت‌های بسیار است اما قول می‌دهم پیگیر احداث بخش جراحی قلب در یکی از بیمارستان‌های دکتر غرضی یا دکتر شریعتی باشم.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه برای رونق تولید باید از خودمان شروع کنیم، گفت: باید به سمتی برویم که در فروشگاه‌های اصفهان هیچ کالای خارجی وجود نداشته باشد که شروع این امر می تواند با فروشگاه خانه کارگر باشد.

رضایی به لزوم توجه به نوگرایی در تولید و اشتغال اشاره کرد و افزود: نمی توان جلوی فعالیت مشاغل مجازی را گرفت زیرا امروزه دیگر سنتی فکر کردن جوابگو نیست و باید به سمت ایده پردازی‌های جدید و آموزش مهارت استفاده از مشاغل نو برویم، روی کارهایی سرمایه گذاری کنیم که در جهت اشتغال‌زایی باشد.

کد خبر 376681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.