نشست مشترک هم اندیشی مدیران ارشد اتوبوسرانی تهران و اصفهان

قائم مقام و معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: سازمان اتوبوسرانی اصفهان تجربیات خوبی در زمینه قراردادها و نحوه خصوصی‌سازی در اختیار تهران گذاشت و البته این تجربیات می‌تواند اتوبوسرانی تهران را به سمت کاهش هزینه‌ها و بهره‌وری بیشتر اقتصادی سوق دهد.

محمود ترفع در حاشیه نشست هم اندیشی مدیران اتوبوسرانی تهران و اصفهان در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: بنا بر تقاضای شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، نشستی مشترک با سازمان اتوبوسرانی اصفهان برقرار و از تجربیات اتوبوسرانی اصفهان به خصوص در زمینه انعقاد قرارداد با بخش خصوصی استفاده شد.

وی با بیان اینکه اتوبوسرانی اصفهان همواره تجربیات خود را با تهران و دیگر شهرهای کشور به اشتراک گذاشته است، افزود: در این نشست تبادل تجربه‌ای میان دو طرف انجام شد تا مدیران اتوبوسرانی دو کلانشهر از نزدیک با دستاوردهای صورت گرفته در این حوزه آشنا شوند.

قائم مقام و معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران عنوان کرد: همچنین در این نشست سازمان اتوبوسرانی اصفهان تجربیات خوبی در زمینه قراردادها و نحوه خصوصی‌سازی در اختیار تهران گذاشت و البته این تجربیات می‌تواند اتوبوسرانی تهران را به سمت کاهش هزینه‌ها و بهره‌وری بیشتر اقتصادی سوق دهد.

وی خاطرنشان کرد: اتوبوسرانی اصفهان دستاوردهای فنی بسیار خوبی از نظر علمی و در حوزه حمل و نقل داشته و در نشست‌های همه کمیسیون‌های اتوبوسرانی اصفهان و تهران از جمله کمیسیون‌های اداری، مالی، فنی و بهره برداری حضور یافته است.

ترفع تاکید کرد: در گذشته نحوه مدیریت اتوبوسرانی‌ در شهرها سنتی بود و چندسالی است که این رویه تغییر کرده و مدیران اتوبوسرانی با تخصص حمل و نقل در این حوزه مشغول به کار هستند.

وی افزود: فعالیت‌ها در حوزه اتوبوسرانی گسترده و تخصصی است بنابراین تبادل تجربیات در بخش‌های مختلف اتوبوسرانی از اهمیت زیادی برخوردار است و اتوبوسرانی در همه شهرها از جمله کلانشهرها و شهرهای متوسط باید مورد توجه قرار بگیرد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با اشاره به همکاری مشترک مالی میان دو شرکت اتوبوسرانی، تاکید کرد: همکاری مشترک مالی به ضوابط داخلی شهرداری‌ها مربوط می‌شود، هر شهر ضوابط مالی خاص خود را دارد و همکاری مشترک مالی در آیین نامه شرکت واحد اتوبوسرانی نیامده است، اما نشست‌های تعاملی همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =