ارائه حدود ۲ هزار مشاوره به شهروندان

هفته گذشته کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان یک هزار و ۶۹۶ مورد مشاوره یا اطلاعات ساعات فعالیت اماکن تفریحی و شماره تلفن مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان را به شهروندان ارائه کردند.

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان، شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، چهار هزار و ۹۸۶ مرتبه با مرکز ۱۳۷ تماس برقرار کردند که از مجموع تماس‌های واصل شده دو هزار و ۳۲۰ مورد مربوط به معاونت خدمات شهری معادل ۵۰ درصد، ۴۵۲ تماس معاونت عمران معادل ۹.۷ درصد و ۹۳ مورد ترافیکی شامل دو درصد از مجموع کل پیام‌ها است؛ سایر پیام‌ها نیز به سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارجاع شد.

از مجموع تماس‌های شهروندان ۵۳۹ مورد از قبیل ترکیدگی و باز ماندن والو آب فضای سبز، حوادث ناشی از درختان در حال سقوط و گزارش ساخت و ساز بدون مجوز به صورت فوری توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۱ درصدی تماس گیرندگان از اداره ۱۳۷ بوده است.

در بخش بازخورد نیز به منظور پیگیری پیام‌های ارجاع شده به مناطق و اقدامات صورت گرفته، پنج هزار و ۹۳۰ تماس با شهروندان برقرار شده است.

کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان طی هفته گذشته یک هزار و ۶۹۶ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به ساعات فعالیت اماکن تفریحی، شماره تلفن مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان به شهروندان ارائه کردند.

به گزارش ایمنا، شهروندان اصفهانی می‌توانند همه روزه به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های خدمات شهر، عمران و ترافیک شهری مطرح و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان این اداره در حوزه مدیریت شهری استفاده کنند.

کد خبر 373271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.