تصادف زنجیره‌ای در بزرگراه شهید صیاد شیرازی

لحظاتی پیش شاهد برخورد سه وسیله نقلیه در بزرگراه شهید صیاد شیرازی بودیم که نتیجه آن ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب و زیر پل این بزرگراه شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز کنترل ترافیکی شهرداری اصفهان- امروز یکشنبه ساعت١٩- در مسیرهای منتهی به میدان امام حسین(ع)، طول خیابان شمس آبادی، میدان  انقلاب، خیابان کمال اسماعیل،خیابان مسجد سید حدفاصل چهارراه زاهد تا چهارراه وفایی، طول خیابان آمادگاه،  میدان آزادی و بلوار آزادگان به سمت چهارراه شیخ صدوق ترافیک سنگین است.

تردد خودرو ها در خیابان آبشار اول حدفاصل چهارراه آبشار تا میدان خواجو، میدان ٢٥ آبان به سمت میدان شهدا، مسیرهای منتهی به چهارراه هشت بهشت، طول خیابان پروین و مسیرهای منتهی به این خیابان به علت تراکم ترافیکی به کندی انجام می‌شود.

لحظاتی پیش شاهد برخورد سه وسیله نقلیه در بزرگراه شهید صیاد شیرازی بودیم که نتیجه آن ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب و زیر پل این بزرگراه شد، این خودروها شامل یک دستگاه ساینا، یک پژو ٢٠٦ و یک دستگاه رنو است.

دلیل اصلی تصادفات زنجیره‌ای در بزرگراه‌ها نکردن رعایت فاصله طولی است به همین دلیل به رانندگان توصیه می‌شود جهت افزایش ایمنی در رانندگی به رعایت این فاصله توجه کنند.

کد خبر 373002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.