سپاهان و جام ششم در نزدیکی هم

صد و شصت و سومین شماره رسانه الکترونیک"فوتبال اصفهان" منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، " سپاهان و جام ششم در نزدیکی هم" عنوان اصلی این رسانه است. در بخشی از مطلب مربوط به این عنوان آمده است:

قهرمان پنج دوره از لیگ برتر امسال هم به دنبال یک عنوان دیگر است تا با فاصله بیشتری پرافتخارترین تیم این مسابقات لقب بگیرد.

سپاهان با امیر قلعه‌نویی در حال حاضر ۴۶ امتیازی است و در رده سوم جدول جای گرفته است. وضعیت فعلی یعنی فاصله دو امتیازی با پرسپولیس و کم داشتن تفاضل گل نسبت به تراکتور نشان می‌دهد که طلایی‌پوشان باید در هفت بازی باقیمانده سه امتیاز بیشتر از شاگردان برانکو کسب کنند و یک امتیاز هم بیشتر از تراکتور به دست بیاورند.

از طرفی دیگر با نگاهی به برنامه بازی‌های سپاهان یک نکته مهم به چشم می‌خورد؛  سپاهان در بین مدعی‌های قهرمانی لیگ از بیشترین بازی‌های شش امتیازی بهره می‌برد.

اصفهانی‌ها تنها تیمی هستند که سه بازی بزرگ در ادامه فصل دارند. این فاکتور می‌تواند برنامه سپاهان را دشوار کند اما در نقطه مقابل می‌تواند کمک شایانی به برداشتن گام‌های بلند توسط این تیم بکند و آن‌ها را به قهرمانی نزدیک کند.

سپاهان باید در ادامه لیگ با استقلال، پرسپولیس و پدیده روبه‌رو شود. این تیم برای بیشتر کردن فاصله با استقلال نیاز به برد این تیم در نقش جهان دارد. همین هدف را می‌توان برای سپاهان در دیدار مقابل پدیده هم متصور بود. مهم‌ترین بازی شاگردان قلعه‌نویی و جدالشان با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی است؛  بهترین راهی که سپاهان برای جبران اختلاف دو امتیازی با پرسپولیس در پیش دارد، پیروزی در دیدار رو در رو است. از همین‌رو دیدار با پرسپولیس به معنای واقعی یک فینال برای سپاهان محسوب می‌شود.

سپاهان در کنار این بازی‌های بزرگ چهار مسابقه هم با تیم‌های غیر مدعی لیگ دارد. یک برگ برنده برای تیم قلعه‌نویی، مصاف این تیم در هفته پایانی با استقلال خوزستان است. از آنجا که ممکن است سقوط آبی‌های اهواز تا قبل از هفته سی‌ام مسجل شده باشد این یک شانس بزرگ برای سپاهان به حساب می‌آید؛ دیگر تیمی که در اصفهان به مصاف سپاهان می‌رود ماشین‌سازی تبریز است. این حریف با چهار مدعی قهرمانی لیگ بازی خواهد داشت.

یکی از بازی‌های خارج از خانه سپاهان هم برابر نساجی خواهد بود. دیدار با نساجی بازی پیش‌روی سپاهان است که جمعه انجام می‌شود. تیم قلعه‌نویی که در اصفهان به سختی توانست این حریف شمالی را شکست دهد بدون کی‌روش استنلی محروم باید در قائمشهر با این تیم روبه‌رو شود. تا کنون از بین مدعیان تیم‌های پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی میهمان نساجی بوده‌اند که هیچ‌کدام با پیروزی ورزشگاه وطنی را ترک نکرده‌اند.

" سپیدرود در چنگ ذوب آهن آماده" و " سپاهان- نساجی را در فرهنگسرای اسوه ببینید" و "آثار چهاردهمی سپاهان زدوده شده است" دیگر عناوین صفحه نخست صد و شصت و سومین شماره روزنامه اینترنتی فوتبال اصفهان است.

برای مشاهده صفحات فوتبال اصفهان اینجا کلیک کنید.

کد خبر 372077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.