دنیای جدید کتاب‌ها را در خبرهایشان پیدا کنید

کتاب‌ها در دنیای خودشان می‌توانند رازهای زیادی داشته باشند کافی است از خبرهای آن‌ها اطلاع پیدا کنید تا وارد دنیای جدیدی شوید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هر هفته دنیای کتاب ها می توانند خبر های جدید داشته باشند کافی است که این خبر ها را در ایمنا دنبال کنید.

مریوان حلبچه‌ای از «حصار و سگ‌های پدرم» می‌گوید

رمان «حصار و سگ‌های پدرم» اثر شیرزاد حسن، نویسنده کرد، روز چهارشنبه ۱۵ اسفندماه با حضور مریوان حلبچه‌ای مترجم این کتاب، در اصفهان نقد و بررسی می‌شود.

این نشست با عنوان «چهارشنبه‌های بهانه روایت» با حضور مریوان حلبچه‌ای مترجم این کتاب و سیاوش گلشیری در خانه خورشید اصفهان برگزار می‌شود.

«حصار و سگ‌های پدرم» از رمان‌های مهم ادبیات کردی بود که در دروان حکومت بعثی در عراق مجوز نگرفت و نویسنده‌اش آن را با ۱۰ سال تأخیر در سال ۱۹۹۶ در سلیمانیه چاپ کرد و منتقدین از این کتاب به عنوان نقطه عطف ادبیات کردی یاد کرده‌اند.

عبدالملکیان: فقط ۱۸ روز از جنگ کوچکترم!

گروس عبدالملکیان در جشن امضای کتابش «سه‌گانه خاورمیانه؛ جنگ، عشق، تنهایی» گفت: من از جنگ فقط ۱۸ روز کوچکترم و از پنج سالگی خود را در جنگ ایران و عراق دیده‌ام و این دوران به خوبی در ذهنم حک شده است

کتاب «سه‌گانه خاورمیانه- جنگ عشق تنهایی» نهمین اثر گروس عبدالملکیان و ششمین مجموعه شعر مستقل اوست که چهار سال پس از انتشار مجموعه شعر «پذیرفتن»‌ منتشر شد. عبدالملکیان در مراسم جشن امضای این اثر خود گفت: کتاب «سه‌گانه خاورمیانه» مجموعه اشعار به هم پیوسته من درباره جنگ است.

تازه ترین کتاب های نشر نوشته

مجموعه کتاب های فرانکلین اثری از شارون جینینگز و اوا مورو ترجمه شهره هاشمی و کتاب یادگیری با لذت به قلم حسین فرخ مهر تازه ترین آثاری هستند که توسط نشر نوشته منتشر شده است.

کد خبر 369686

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.