آغاز مراسم عملیات حفاری تونل خط ۲ مترو

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان گفت: این حجم عملیات که امروز شاهد هستیم هرگز قابل تصور نبود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، نعمت الله اکبری امروز _پنجشنبه ۹ اسفند ماه_ در مراسم آغاز عملیات عمرانی خط دو مترو اظهار کرد: خدا را شاکریم که در این زمان یکی از اقدامات اساسی و زیربنایی در شهر اصفهان با همت مدیریت شهری و کارشناسان شهرداری اصفهان آغاز شده است.

وی افزود: سال گذشته در این ایام بود که در تماسی با شهردار اصفهان در خصوص شرایط راه اندازی خط دو قطار شهری و تامین اعتبار پروژه صحبت کردیم، علی رغم برخی گلایه‌های کارشناسان حوزه زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور نسبت به خط یک قطار شهری، به طور حتم این وعده که خط دو با تجربه انباشته شده مدیریت شهری و همت عالی شهرداری متفاوت اجرا خواهد شد، عملی می‌شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان تصریح کرد: این حجم عملیات که امروز شاهد هستیم هرگز قابل تصور نبود، اما با افتخار می توانیم به مدیریت برنامه و بودجه کشور بکوییم که این امکان وجود دارد که وعده ما سر موعد به نتیحه برسد، البته مردم استحقاق خدمات بیشتری دارند.

اکبری اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی های انجام شده مدیریت شهری با تمام توان، خط دو مترو را زودتر از موعد به نتیجه برساند، زیرا شرایط بودجه در حوزه زیربنایی حمل و نقل از دو سال پیش بهبود یافته و همچنان دستور کار نظام بودجه در حوزه زیربنایی است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر امید مردم اصفهان به تکمیل این خط بوده و بسیار خرسندم که انتقادات مطرح شده به خط یک در خط دوم مترو مد نظر قرار گرفته شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =