هیچ مسافری در شهر سرگردان نبود

مسئول کمیته اسکان و اصناف ستاد خدمات سفر شهر اصفهان گفت: طی روزهای اخیر با توجه به ایام تعطیلات و بازگشایی زاینده رود، علی‌رغم حجم بالای ورود مسافران و گردشگران به شهر اصفهان با برنامه ریزی های انجام شده هیچ مسافری در شهر سرگردان نبود.

احمدرضا مرادی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: آمار دقیقی از تعداد گردشگران و مسافرانی که طی چند روز تعطیلی گذشته به اصفهان سفر کردند، در دست نداریم، اما نکته مهم و قابل توجه این است که شهرداری اصفهان در شرایط بحران به راحتی توانست برای اقامت شرایط اضطرار امکانات مناسب را فراهم کند.

وی افزود: با توجه به تکمیل ظرفیت اقامت در هتل ها، مهمانپذیرها و خانه های مسافر، ورزشگاه «ولایت سپاهانشهر» و یک ورزشگاه متعلق به آتش‌نشانی واقع در خیابان کاوه برای اسکان مسافران در نظر گرفته شد.

مسئول کمیته اسکان و اصناف ستاد خدمات سفر شهر اصفهان با بیان اینکه جمعه شب گذشته در دو ورزشگاه پیش بیینی شده برای اسکان مسافران، ۱۰۰ خانوار، شنبه شب ۷۰ خانوار و دو شب گذشته تعداد کمتری مسافر اقامت داشتند تصریح کرد: شب گذشته با توجه به اعلام جامعه هتلداران مبنی بر ظرفیت خالی هتل‌ها، هماهنگی لازم با اداره ۱۳۷ شهرداری برای هدایت مسافران به سمت هتل‌ها انجام شد.

وی تاکید کرد: آمار ورود گردشگران برای ما مهم نبود، آنچه اهمیت داشت اسکان مناسب مسافران و جلوگیری از سردرگمیآن‌ها در شهر بود که با مدیریت خوب شرایط، به این هدف مهم دست پیدا کردیم، به طوری که هیچ مسافری در شهر سرگردان نبود و گردشگران اطمینان داشتند که نهادی به عنوان شهرداری پاسخگوی نیازهای آنها در شهر است.

مرادی با بیان اینکه مدیریت اسکان و اقامت مسافران در روزهای اخیر مانوری جهت آمادگی برای عید نوروز بود تصریح کرد: این قابلیت را داریم که بیش از ۳۰ ورزشگاه را در شرایط بحران برای مسافران آماده کنیم تا اقامت آن‌ها در شرایط اضطراری و بحران به خوبی انجام شود.

کد خبر 367414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.