زمان بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان تغییر کرد

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان دو ساعت زودتر از زمان مقرر و در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا، حبیب‌الله رضایی، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره آخرین وضعیت برگزاری بازی تیم‌های پرسپولیس و فولاد در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار کرد: از آنجایی که پیش از این ورزشگاه غدیر را برای انجام رقابت‌های خانگی در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر به سازمان لیگ معرفی کرده بودیم، این بازی در ورزشگاه غدیر انجام می‌شود.

رضایی افزود: امروز در این خصوص مذاکراتی با افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان و همچنین سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ انجام دادیم و مقرر شد که با توجه به تعمیرات سیستم روشنایی ورزشگاه غدیر، این دیدار دو ساعت زودتر و از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه همزمان با سایر بازی‌ها در دیگر استان‌ها برگزار شود.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص ورزشگاه اختصاصی این باشگاه نیز خاطرنشان کرد: بخشی از روند تکمیل فضای خارجی این ورزشگاه که به جاده‌های دسترسی و پارکینگ آن مربوط می‌باشد، توسط شهرداری اهواز در دست انجام است و با توجه به تکمیل نشدن آن امکان انتقال بازی‌ها در این مقطع زمانی امکان‌پذیر نمی‌باشد.

پیش از این قرار بود تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه به مصاف هم بروند که با توجه به تغییرات صورت گرفته این دیدار از ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.

کد خبر 366863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.