زمینه هوشمندسازی شهر اصفهان فراهم شود

رییس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شفافیت بخش مهمی از یک شهر هوشمند بوده و باعث ایجاد بیشترین میزان بازدهی زندگی شهری می شود، بنابراین در جهت بهبود استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه شفافیت و اطلاع رسانی بر تسریع فراهم شدن زمینه هوشمندسازی اصفهان تاکید می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فریده روشن در شصت و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: منشور حقوق شهروندی در رابطه با حق اداره شایسته امور و حسن تدبیر نسبت به کارآمدی، قانون‌مداری، شفافیت و رعایت عدالت و انصاف تاکید می کند که این موضوع باید مورد توجه مسئولان و کارمندان قرار گیرد زیرا بر مبنای این منشور شفافیت و اطلاع‌رسانی حق مردم است.

وی ادامه داد: شفافیت علاوه بر آنکه حق مردم است به عنوان یک اصل در مدیریت و حکمرانی خوب می تواند از فساد جلوگیری کرده و در نهایت باعث تعالی یک سازمان و بهبود رابطه حکمرانان با مردم شود.

رییس کمیسیون فرهنگی، احتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به حضور خود در کارگروه شهر هوشمند کلانشهرها که هفته گذشته در تهران برگزار شد افزود: شفافیت بخش مهمی از یک شهر هوشمند بوده و باعث ایجاد بیشترین میزان بازدهی زندگی شهری می شود بنابراین در جهت بهبود استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه شفافیت و اطلاع رسانی بر تسریع فراهم شدن زمینه هوشمندسازی اصفهان تاکید می کنم.

وی خاطرنشان کرد: از معاونت برنامه ریزی تقاضا دارم که نسبت به تشکیل شورای عالی فناوری اطلاعات در کمترین زمان ممکن اقدام کند.

کد خبر 366593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.