قاتل ملیکا اعدام شد

براساس رای دیوان عالی کشور، این فرد شرور به جرم "قتل ملیکا" بامداد امروز در یکی از میدان‌های اصلی شهر فلاورجان در ملأ عام اعدام شد.

به گزارش ایمنا، احمد خسروی وفا، رییس کل دادگستری استان اصفهان اظهار کرد: سحرگاه امروز حکم قاتل ملیکای پنج ساله، اهل و ساکن فلاورجان اصفهان که در شعبه اول دادگاه کیفری یک دادگستری استان به اعدام و قصاص نفس محکوم شده بود در یکی از میادین اصلی شهرستان فلاورجان در ملأ عام اجرا شد.

وی ادامه داد: متهم این پرونده در مهر ماه امسال در طی یک معامله شوم مواد مخدر، ملیکا طفل پنج ساله فلاورجانی را به گروگان گرفته و به قتل رسانیده بود و با اقدامات سریع قضایی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و در کمترین زمان محاکمه شد.

رییس کل دادگستری استان اصفهان افزود: در این پرونده قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان متهم را به جهت قتل ملیکا به قصاص، نسبت به زنای عنف فرد دیگری به اعدام، آدم ربایی ۲۰ سال حبس، ایراد ضرب و جرح عمدی به هفت سال حبس، از بابت حبس غیر قانونی طفل و خواهر و برادر وی به چهار سال حبس و برای کودک آزاری به ۹ ماه حبس و نیز پرداخت دیه در حق اولیای دم و شکات محکوم نمودند.

وی حفظ امنیت و آسایش عمومی را مهمترین رسالت دستگاه قضایی اعلام و تصریح کرد: بی شک دستگاه قضایی استان اشد مجازاتهای قانونی را برای متجاوزان به جان، مال و ناموس مردم و مخلان نظم و امنیت جامعه اعمال خواهد کرد.

کد خبر 364615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.