امام جمعه گلپایگان

گلپایگان- امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی فرصت برای خدمت کردن و گره گشایی از مشکلات مردم است، فرصت برای چپاول نیست.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر گلپایگان با تبریک فرارسیدن میلاد حضرت زینب(س) اظهار کرد: حضرت زینب(س) نه تنها برای زنان بلکه برای تمام مردم یک الگو و اسوه است،

وی با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم، افزود: قم در پیروی انقلاب، در تداوم انقلاب و تثبیت و تقویت نظام نقش محوری داشته است.

امام جمعه گلپایگان گفت: دشمن در تلاش است که نقش محوری قم را در افکارعمومی جامعه کم جلوه بدهد، با نفوذ در حوزه‌های علمیه و در بین جوانان برای ایجاد فتنه‌ها و آشوب‌ها در شهری که مهد انقلاب است برنامه‌ریزی مدون کرده است.

وی با بیان این‌که جوانان قم و حوزه‌های علمیه باید آگاه و هوشیار باشند و مردم قم باید توجه داشته باشند تا مکر دشمن به نتیجه نرسد، افزود: قم باید کانون انقلاب بماند، راه هدایت بخشی و پشتیبانی معنوی جمهوری اسلامی، قم و حوزه علمیه قم است.

کرامتی گفت: باید به نظام محاسباتی دشمن توجه داشت این نظام محاسباتی مبنتی بر اراده غیرالهی است، اما محاسبات نظام جمهوری اسلامی متکی بر اراده الهی و توجه به عناصر و متغیرهای تأثیر گذار در پیشبرد نظام است .

وی  تصریح کرد: برخی محاسبات غربی‌ها را دقیق و خطا ناپذدیر می‌دانند در صورتی که این طور نیست دشمن تمام امکانات را برای براندازی انقلاب به کار گرفته است.

امام جمعه گلپایگان  گفت: تحمیل جنگ هشت ساله و فتنه ۸۸ و فتنه بنی صدر برای نابودی نظام بود، تا از این طریق فرصت‌های خوب برای پیشرفت نظام را از ما بگیرند.

کرامتی با بیان این‌که تهدیدهای آمریکا دل مسئولان و مردم را نترساند و قدم‌ها و اراده‌ها را سست نکند، افزود: نوید و وعده الهی مکر دشمن را نابود شدنی می‌داند گرچه ممکن است در یک مقطعی جریان باطل ایجاد شود، اما همیشگی نیست.

وی گفت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی یک نعمت و فرصت برای خدمت کردن به مردم است، در فرهنگ دینی و علوی نبی مکرم اسلام(ص) مسئولیت یک فرصت برای گره گشایی از مشکلات مردم است، فرصت برای چپاول نیست.

امام جمعه گلپایگان تأکید کرد: مسئولان نباید به اشراف گری و اسراف، و رفتارهای غلط و  روحیه دولتمردان طاغوتی گرایش پیدا کنند، تأمین معیشت مردم اهتمام ویژه می‌خواهد.

وی افزود: اساسی‌ترین کار دولت در برهه کنونی حل کردن مشکلات معیشت مردم است، امروز دشمن روی مشکلات اقتصادی متمرکز شده است.

کرامتی گفت: اگر مسؤولی حل مشکل معیشت مردم را در الویت قرار ندهد و حاشیه سازی کند در راستای اهداف دشمن گام برداشته است که خیانت به نظام حساب می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =