قاتل فراری بعد از ۴۰ سال در نجف آباد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری فردی که ۴۰ سال قبل در یکی از شهر های استان خراسان مرتکب قتل شده بود و متواری شده بود در پی یک کار علمی دقیق و پیچیده توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی، سرهنگ محمد رضا خدادوست اظهار کرد: در سال ۱۳۵۷ در یکی از روستاهای استان خراسان گزارش یک نزاع دسته جمعی منجر به قتل ۲ نفر به پلیس اعلام و در بررسی های صورت گرفته  مشخص می شود که قاتل متواری شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه متهم مدام در حال تغییر محل سکونت خود بود، دستگیری به کندی پیش می‌رفت اما در این مدت ماموران هیچ گاه دست از تلاش برنداشته و تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او را به طور جدی پیگیری می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد ادامه داد: در آخرین تحقیقات صورت گرفته مشخص شد قاتل که همواره محل سکونت خود را از استانی به استان دیگر تغییر می داده ، اخیراً به استان اصفهان آمده و در شهرستان نجف آباد سکونت یافته است.

سرهنگ خدادوست گفت: سرانجام با تلاش شبانه روزی و اقدامات پیچیده علمی و تخصصی کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد ، مخفیگاه این متهم فراری شناسایی و وی طی یک عملیات غافلگیرانه  دستگیر و به فرار ۴۰ ساله او پایان دادند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شد اظهار کرد: مردم عزیز مطمئن باشند که هیچ پرونده ای تا زمانی که متهمان اصلی آنها دستگیر و به دست قانون سپرده نشوند همچنان باز بوده و حتی اگر سال ها هم طول بکشد ماموران پلیس با جدیت تمام پیگیر ماجرا و احقاق حقوق از دست رفته مردم خواهند بود.

کد خبر 363906

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.