بازگشایی مجدد بازار روز کوثر ۶

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: با توجه به تفاهم‌نامه غرفه‌داران با این سازمان در خصوص بهینه‌سازی و افزایش کیفیت بازارها، پوست‌اندازی و بازگشایی مجدد بازار روز کوثر شش در راستای تکریم شهروندان انجام شد.

محمد مجیری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: بازار روز کوثر شش که با استقبال زیاد شهروندان مواجه بود، با همت بهره‌برداران از بی‌نظمی خارج و با برخی اصلاحات، نظافت بازار، اصلاح بارانداز و انبار مجدد بازگشایی شد؛ اصلاح و زیباسازی قفسهها و چیدمان غرفات گوشت، میوه، صیفی‌جات و هایپر بازار کوثر شش تغییر کرد و نظارت سازمان بر کیفیت و قیمت اجناس افزایش یافت.

وی تصریح کرد: در صدد هستیم تا قبل از نوروز ۹۸ با پوست‌اندازی و ایجاد تغییر در فضای بازارهای روز شهرداری اصفهان در راستای خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم گام برداریم.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان تاکید کرد: یکی از وظایف سازمان، اداره کردن بازارهای روز است که در سطح شهر دایر شده و شامل ۱۴ فروشگاه بازار روز کوثر، بازارگل و گیاه، بازار گیاهان دارویی است.

وی افزود: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سازمان به این جمع بندی رسیدیم که فضای بازارهای تحت پوشش سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری اصفهان را از نظر خدمت‌رسانی به مردم در بُعد فیزیکی و آموزشی تغییراتی بدهیم تا بتوانیم خدمت‌رسانی مناسب‌تری به مردم داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان تصریح کرد: در این راستا بازار گل و گیاه همدانیان را تغییر ساختار داده و فضای فیزیکی آن را مناسب‌تر کردیم تا مردم به راحتی بتوانند مایحتاج خود را در این بازار تهیه کنند.

وی از بازسازی و نوسازی بازارهای کوثر شماره هشت و ۱۲ خبر داد و گفت: روند بازسازی و نوسازی برای سایر بازارهای روز کوثر نیز ادامه خواهد داشت تا بتوانیم قبل از پایان سال‌جاری تمام بازارها را در یک برنامه زمان بندی شده به صورت کامل بازسازی کنیم.

مجیری با بیان اینکه بازارهای روز کوثر تا حدودی تعمیرات اساسی در خصوص سیستم‌های گرمایش، سرمایش، نور و غرفه‌های ارایه محصولات در بازارها نیاز دارد، ادامه داد: در این بازارها کیفیت کالاها باید در حد اعلا باشد، از این رو بازرسان سازمان ساماندهی مشاغل شهرداری اصفهان روزانه به این بازارها سرکشی دارند تا خدمت رسانی به نحو مطلوب انجام شود.

وی تاکید کرد: این نوید را به شهروندان اصفهانی می دهم که تا قبل از پایان سال فضای بازارهای شهرداری اصفهان تغییر و خدمت رسانی به مردم در این بازارها به نحو مطلوب صورت گیرد.

کد خبر 363842

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =