استارتاپ

مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان گفت: حضور استارت‌آپ‌ها در همایش ملی ساختمان پایدار و انرژی و اولین نمایشگاه بین المللی بهره‌وری آب و انرژی در ساختمان، صنعت و حمل و نقل به صورت رایگان است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مجید نایب زاده امروز - یکشنبه ۱۶ دی‌ماه- در نششست خبری اولین نمایشگاه بین‌المللی بهره‌وری آب و انرژی در ساختمان، صنعت و حمل و نقل و اولین همایش ملی ساختمان پایدار و انرژی (رویداد بزرگ بهره‌وری آب و انرژی)، اظهار کرد: برای حضور در این رویداد بزرگ به بخش دولتی ۶۰ درصد و برای بخش خصوصی حدود ۲۰ درصد نیز تخفیف در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با تلفیق چندین عنوان مهم برای اولین بار در کشور قرار است که برگزار شود.

مدیر نمایشگاه‌های داخلی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان افزود: در سال‌های پیش تکنولوژی ساختمان، سبک سازی و مقاوم سازی، نمایشگاه محیط زیست و حمل و نقل پاک، نمایشگاه نفت و گاز و نیرو، نمایشگاه تخصصی درب و پنجره، نمایشگاه عایق‌های حرارتی، رطوبتی و پوشش های صنعتی به صورت گسسته و محدود برگزار شده‌است اما نیاز بود عنوان جامعی که این موارد را در بر بگیرد برای نمایشگاه داشته باشیم.

نایب زاده اظهار کرد: این نمایشگاه در آینده می‌تواند جزو برندهای معتبر کشوری در صنعت نمایشگاهی باشد.

وی گفت: یارانه هایی که برای حضور در این رویداد داده می‌شود، خاص است و بهتر است مجموعه‌هایی که ادعایی در این زمینه دارند و ممکن است با توجه به حضور مسئولان کشوری نتیجه خوبی برایشان داشته باشد، در این نمایشگاه شرکت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =