عدم توجه به نکات ایمنی در بازارچه شهید خرم

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: حادثه حریق بازارچه شهید خرم در میدان ارتش خوشبختانه تلفات جانی نداشت و علت حریق نیز در دست بررسی کارشناسان است.

به گزارش ایمنا، حسین امیری در رابطه با این حریق اظهار کرد: ساعت ۵ و ۴۲ دقیقه بامداد امروز گزارش حریق گسترده در بازارچه شهید خرم به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که نخستین اکیپ سازمان آتش نشانی دو دقیقه بعد از اعلام به محل حادثه رسیدند.

وی با بیان اینکه در حوالی ۷ و ۳۰ دقیقه صبح  حریق اصلی و در نهایت در ساعت ۸ صبح آتش به صورت کامل مهار شد، افزود: ۱۷ دستگاه خودروی اطفائیه سبک و سنگین، یک دستگاه خودرو امداد و نجات ، دو دستگاه خودرو حمل دستگاه تنفسی ، سه دستگاه آبرسان سازمان آتش نشانی ،۹ دستگاه آبرسان سازمان خدمات موتوری و همچنین سه دستگاه لودر در عملیات اطفاء حریق کمک رسانی کردند.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان با تقدیر از سرعت عمل و جانفشانی و از خودگذشتگی کادر آتش نشانی شهرداری اصفهان افزود: در این عملیات ۶۹ نفر از نیروهای آتش نشان به همراه خودرو و تجهیزات اطفاء حریق از ۱۷ ایستگاه به طور مستقیم به اطفاء حریق پرداختند .

امیری با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی نداشته و علت حریق نیز در دست بررسی کارشناسان است، گفت: در این بازارچه که در میدان ارتش اصفهان قرار داشت، انواع لوازم خانگی، پوشاک و فرآورده‌های لبنی و گوشتی و پلاستیکی در مجاورت انبارها عرضه می‌شد که متاسفانه نکات ایمنی در این بازارچه رعایت نشده و از طرفی استانداردهای لازم را هم دارا نبود.

کد خبر 360507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.