ذوب آهن تیم کوچکی نیست

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنان باید شرایط را درک کنند و بدانند برای چه تیم بزرگی بازی می کنند زیرا شرایط بحرانی است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قاسم حدادی فر بعد از باخت تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: درحال حاضر شرایطمان سخت است اما مطمئن باشید تلاش می کنیم که در نیم فصل دوم امتیاز بگیریم و خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم.

وی درخصوص قضاوت داور در این بازی تاکید کرد: من از بیرون بازی را نگاه می کردم ولی داوری شرایطی خوبی داشت، چند صحنه در نیمه اول پرسپولیسی ها اعتراض داشتند اما درکل داوری خوب بود.

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن خاطر نشان کرد: در رابطه با اخراج میلاد خودش می گوید برخوردی نداشته، اگر داشته کارت زرد دوم را باید می گرفت و اگر نداشته داور اشتباه کرده است.

حدادی فر در رابطه با جایگاه تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر تصریح کرد: بازیکنان باید شرایط را درک کنند، ذوب آهن تیم کوچکی نیست و باید بدانند در چه تیم بزرگی بازی می کنند. باید به خودمان بیاییم و تیم را جمع کنیم زیرا شرایط بحرانی است، در نیم فصل دوم هم بدترهم می شود چون بازی های آسیایی راهم درپیش داریم و امیدواریم بتوانیم تیم را از انتهای جدول جدا کنیم.

کد خبر 360470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.