تیم پدیده برای قهرمانی بسته نشده است

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: جایگاه الان ما حاصل زحمت بازیکنان و اراده آنهاست و مهم ترین عامل هم همین خواست بازیکنان برای پیشرفت است و به آینده امیدواریم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی پدیده و سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیم قدرتمند است، می‌دانیم بازی سختی پیش رو داریم و از همین جهت باید با تمرکز بالا بازی کنیم. باید بتوانیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم و از موقعیت‌هایمان نهایت بهره را ببریم.

وی ادامه داد: برای مسابقه فردا محروم یا مصدومی نداریم و با تیم کامل آمده‌ایم اما تیم مقابل کی‌روش استنلی مهاجم توانمند خود را در اختیار ندارد. البته نباید از مهره‌های دیگر این تیم غافل شویم زیرا سپاهان تیم پر مهره‌ای است و متکی به یک ستاره نیست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص وضعیت جدولی تیمش افزود: تیم ما برای قهرمانی بسته نشده‌ است و جایگاه الان ما حاصل زحمت بازیکنان و اراده آنهاست و مهم ترین عامل هم همین خواست بازیکنان برای پیشرفت است و به آینده امیدواریم.

وی با اشاره به تعداد زیاد هواداران سپاهان تصریح کرد: ما تجربه بازی در ورزشگاه پر از جمعیت را نداریم و شاید این وضعیت روی روند بازیکنان جوان تاثیر منفی بگذارد اما زببایی فوتبال به هواداران است پس امیدوارم ورزشگاه پر شود.

گل‌محمدی در خصوص گل های دقایق پایانی تیمش گفت: این موضوع به بازیکنان بر می‌گردد و اراده آنها و سعی‌شان برای برد این نتایج را در پی دارد.

کد خبر 359945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.