آمده‌ایم تا روزهای قشنگ ذوب آهن را بازگردانیم

مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: از زمان حضور کادر فنی جدید ذوب آهن بازی با فولاد دومین بازی است که تیم در اختیار ما گرفته و امیدواریم بتوانیم سیاست های باشگاه ذوب آهن را پیاده کنیم. ما و تمام اعضا کادر فنی برای این آمده ایم تا بتوانیم آن روحیه با نشاط و شرایط فنی روزهای قشنگ ذوب آهن را باز گردانیم.

محمد خرمگاه در کنفرانس خبری پیش از بازی ذوب آهن و فولاد خوزستان اظهار کرد: باعث افتخار است در اهواز میهمان دوستان خوزستانی هستیم. تاخیر در پرواز و اینکه تیم ساعت دو تمرین داشت دلیلی شد تا منصوریان علیرغم میل شخصی و اینکه دوست داشت شخصاً در کنفرانس خبری شرکت کند نتوانست در جمع خبرنگاران حاضر شود و بابت این پیش آمد عذر خواهی میکنم.

وی افزود: بازی خیلی سختی مقابل فولاد خواهیم داشت، موج انرژی بعد از تعویض کادر فنی در بین بازیکنان فولاد احساس می شود و امیدواریم بتوانیم شرایط مد نظر را در زمین پیاده کنیم تا بازی خوبی مقابل فولاد انجام دهیم و به هدفی که برای آن تلاش می کنیم دست پیدا کنیم.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد جایگاه نامناسب ذوب آهن در جدول و نارضایتی هواداران از نتایج این تیم خاطر نشان کرد: از زمان حضور کادر فنی جدید ذوب آهن بازی با فولاد دومین بازی است که تیم در اختیار ما گرفته و امیدواریم بتوانیم سیاست های باشگاه ذوب آهن را پیاده کنیم. ما و تمام اعضا کادر فنی برای این آمده ایم تا بتوانیم آن روحیه با نشاط و شرایط فنی روزهای قشنگ ذوب آهن را باز گردانیم.

خرمگاه در رابطه با رسیدن به ترکیب ایده‌آل در تیم ذوب آهن توسط کادر فنی جدید تصریح کرد: طبیعی است که هنوز آن چیزی که مد نظر ما بوده مشخص نشده ولی خدا را شکر با نیمی از بازیکنان و باشگاه ذوب آهن آشنایی کامل داریم و به زودی به آن چیزی که می خواهیم می رسیم.

وی در خصوص جذب بازیکن در نیم فصل گفت: هنوز چند بازی از نیم فصل اول باقی مانده و بایستی بازی ها انجام شود تا تصمیم جذب بازیکنان جدید گرفته شود ولی هنوز شرایط برای این امر مهیا نیست. فعلا روی بازی‌های لیگ تمرکز داریم، در قدم اول بایستی شرایط را به نحوی که مورد انتظار است برگردانیم و کم کم به بازی های آسیایی هم فکر خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: ارسلان مطهری و زبیر نیک نفس بازی مقابل فولاد را به دلیل مصدومیت از دست داده اند ولی خوشبختانه محرومی برای این بازی نداریم.

کد خبر 359784

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.