منصوریان: احتیاج به تغییر روحی داریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: اولین هدفم این بود که اتحاد را در تیم ایجاد کنم و بر همین اساس از بزرگان تیم خواستم وسیله‌ای برای رشد تیم و بازیکنان جوان باشند و در حفظ اعتبار تیم که در طول این سال‌ها به دست آمده بکوشند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار تیمش با پارس جنوبی جم گفت: خوشحالم در اصفهان هستم، انتخابم یک انتخاب منطقی و دو طرفه بود و از امکاناتی که در اختیارم گذاشتند تشکر می‌کنم. ضمن اینکه سعی می‌کنم از این پیراهن به بهترین شکل امانت‌داری کنم.

وی افزود: پارس جنوبی جم موقعیت خیلی بهتری نسبت به ما دارد و بازی فردا آسان نخواهد بود. به شاگردانم گفته‌ام که تا پایان فصل هیچ بازی آسانی نخواهیم داشت. هر تیمی تلاش می‌کند که از امکانات خانگی خود بهره ببرد و ما نیز به دنبال همین موضوع خواهیم بود. فردا بازی سختی داریم و حریفمان یک تیم منسجم است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: تیم ما احتیاج به تغییر روحی داشت، قبل از هر چیزی اعضای یک تیم باید رفیق و دوست باشند و با این ارتباط و اتحاد است که مشکلات تیم رفع می‌شود. اولین هدفم این بود که این اتحاد را در تیم ایجاد کنم و بر همین اساس از بزرگان تیم خواستم وسیله‌ای برای رشد تیم و بازیکنان جوان باشند و در حفظ اعتبار تیم که در طول این سال‌ها به دست آمده بکوشند.

وی در خصوص نوشته نشدن نام ایران در پسوند تیم فوتبال ذوب آهن در اخبار شبکه خبر خاطر نشان کرد: من الان متوجه این مسئله شدم که شبکه خبر برای مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا این اشتباه را انجام داده و برای ذوب‌آهن از نام ایران استفاده نکرده است ولی ما باید به سمتی حرکت کنیم که از فضای ناسیونالیستی جدا شویم.

منصوریان ادامه داد: امیدوارم این اتفاق سهوی بوده باشد، زمانی که یک تیم از پرچم ایران استفاده می‌کند دیگر رنگ‌ها تفاوتی ندارند. موقعیتی که ما در آن هستیم لیاقت می‌خواهد و شامل هر باشگاهی نمی‌شود. ما باید از پرچم ایران دفاع کنیم فقط امیدوارم هر دو بار سهوی باشد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به محرومان و مصدومان این تیم در بازی مقابل پارس جنوبی جم اظهار کرد: هادی محمدی تنها محروم ما است و مصدوم هم نداریم. کمی نگران وضعیت زبیر نیک‌نفس و ارسلان مطهری هستیم چرا که به واسطه تمرینات روزهای اخیر کمی فشار بدنی به آنها وارد شده است که به این دو نفر استراحت دادیم و سایر نفرات سرحال هستند.

وی اضافه کرد: باید از امید نمازی سرمربی قبلی تیم تشکر کنم، او دوست خانوادگی من است اما من از این بدعت متنفرم که زحمات مربی قبلی فراموش می‌شود چرا که معتقدم نفرات قبلی هم تلاش بسیاری کرده‌اند.

منصوریان با اشاره به انتخاب کمک مربیان تیم تاکید کرد: زمانی که به تیم آمدم رجب‌زاده و رضایی حضور نداشتند؛ در واقع وقتی به تیم ملحق شدم خواستم که یک نیروی بومی در کنارم باشد و بر همین اساس علی دهقانی و حسن استکی در کنارم هستند. در واقع زمانی که من آمدم رجب‌زاده و رضایی نبودند. من آن‌ها را ندیدم و از باشگاه خواستم که نیروی بومی انتخاب کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در خصوص دلخوری رشید مظاهری تصریح کرد: رشید بازیکن ما است و تلاش زیادی هم می‌کند. او را از زمانی که در تیم امید بود به خوبی می‌شناسم. به نظرم برخورد سعید آذری با او پدرانه بود، با رشید حرف زدم و گفتم که مسیرش رو به بالا است. به هر حال هم رشید می‌داند که ذوب‌آهن خانه او است و هم ذوب‌آهن از اینکه این بازیکن دست‌پرورده باشگاه است آگاهی دارد. مشکلات از بین رفته و تلاش می‌کنیم که یک رشید آماده را ببینیم.

وی در مورد تغییر نگرش و تاکتیک بازیکنان خاطر نشان کرد: 

هر کسی روش خودش را دارد، باید خودمان را برای یک اسفند سخت آماده کنیم چرا که دو بازی پلی‌آف که سخت هستند خواهیم داشت. ما تغییر تاکتیک خواهیم داشت اما باید آخرین تیر خود یعنی نتیجه گرفتن را نیز اضافه کنیم یعنی اول باید نتیجه لازم را بگیریم تا اعتماد به نفس تیم بازگردد.

منصوریان افزود: از هواداران نیز می‌خواهم که تیم را تنها نگذارند. در کارخانه ذوب‌آهن ۱۴ هزار کارگر در کنار کوره‌ها کار می‌کنند و امیدوارم آنها در کنار هوادارانمان فردا به ورزشگاه بیایند. زمانی که تماشاگران به استادیوم می‌آیند تیم یک بازیکن اضافه‌تر دارد. انشاءالله که روزهای خوبی با ذوب‌آهن خواهیم داشت.

کد خبر 359470

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.