تکسیرا: هر بازی حکم فینال را دارد

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: باید حواسمان جمع باشد و نباید غافلگیر شویم به همین خاطر باید به بهترین نحو بازی کنیم تا برنده شویم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، میگوئل تکسیرا در نشست خبری قبا از دیدار با گسترش فولاد تبریز گفت: می دانیم سختی داریم، آن ها تیمی هستند که خوب دفاع می‌کنند و بعد به فکر حمله هستند. باید حواسمان جمع باشد و نباید غافلگیر شویم به همین خاطر باید به بهترین نحو بازی کنیم تا برنده شویم.

وی افزود: برای ما هر بازی حکم یک فینال دارد و این مسابقه هم یک فینال برای رسیدن به اهدافمان است.

مربی تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: یک تغییر و تحول بزرگ در سپاهان به وجود آمده است، بازیکنان متوجه ایده و نظرات سرمربی هستند اما نمی شود این تغییر در عرض یکی دو روز حاصل شود ولی فکر می کنم ما پیشرفت خیلی خوبی داشتیم. ما یک نفر نیستیم، همه با هم متحدیم و بازیکنان آماده هر شرایطی هستند.

تکسیرا در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم سپاهان در بازی مقابل ماشین سازی تاکید کرد: در بازی قبلی محرومانی داشتیم، اما بازیکنان جانشین خوب کار کردند و غیبت سایر بازیکنان محسوب نبود چرا که بازیکنان ما آمادگی هر شرایطی را دارند. ضمن اینکه نویدکیا و سرلک مصدوم هستند اما ایران پوریان شرایط بازی دارد.

وی در پاسخ به سوالی که چر تاکتیک سپاهان در گلزنی فقط ارسال و ضربات سر است؟ گفت: در بازی های ما ایران پوریان، آقایی، شفیعی، یزدانی و همه بازیکنان مدافع گلزنی کرده اند، پس مسلم است استنلی که در پست مهاجم بازی می‌کنند قدرت سرزنی دارد و ما باید از آن استفاده کنیم.

مربی تیم فوتبال سپاهان در رابطه با تعطیلی لیگ گفت: همه تلاش‌مان را می‌کنیم که این تعطیلات لطمه‌ای به تیم نزند. طبیعی بود که می‌خواستیم مداوم به روندمان ادامه دهیم، اما این دست ما نبود و باید خودمان را با شرایط وفق دهیم.

تکسیرا با اشاره به حضور دوباره در شهر تبریز اظهار کرد: باعث افتخار است که به تبریز برگشتم و در این جمع حرفه ای حضور دارم چرا که اینجا با من برخورد خیلی خوبی داشتند. در اصفهان هم خوشبختانه برخورد خیلی خوبی با ما شد اما از همه مهم تر این است که یک سرمربی کنارمان بود که به راهش ادامه داده و به اهدافش دست پیدا کرده است.

کد خبر 359375

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.