دادگاه رسیدگی به پرونده "ملیکا" غیر علنی شد

دادگاه رسیدگی به پرونده قتل ملیکا دختر بچه فلاورجانی که قرار بود صبح امروز در شعبه یک دادگاه کیفری یک اصفهان به صورت علنی برگزار شود،‌ به صورت غیر علنی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، صبح امروز -۲۰ آبان ماه- دادگاه رسیدگی به پرونده محمد جواد قاتل ملیکا، دختر پنج ساله‌ای که ششم مهرماه به دلیل کودک آزاری جان خود را از دست داد بنا بر تصمیم قاضی به صورت غیر علنی برگزار شد.

فعالان عرصه حقوق کودکان و حقوقدانان در جریان رسیدگی به این پرونده در مقابل دادگستری اصفهان تجمع کردند. روز گذشته خبرهایی از سوی فعلان حقوق کودک مبنی بر رضایت والدین ملیکا در شبکه های اجتماعی  دست به دست شد که به نظر می‌رسد دلیل تجمع این افراد در اعتراض به این موضوع باشد.

روز گذشته علی‌اکبر هادی، وکیل این پرونده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا گفته بود که اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل پرونده کامل شده و پرونده موعد به صدور رای شده است.

مرگ کودک پنج ساله فلاورجانی بر اثر کودک آزاری

"ممد قاچاقچی" چطور ملیکا را کشت؟

به گفته هادی، محمد جواد (متهم این پرونده) با شش اتهام سنگین رو به رو است و چنانچه دو مورد از اتهامات وارد شده اثبات شود حکم سلب حیات برای او صادر خواهد شد.

تاکنون سه جلسه در دادگاه کیفری یک در خصوص این پرونده برگزار شده و قرار بود امروز آخرین جلسه این پرونده به صورت علنی در دادگستری نیکبخت برگزار ‌شود.

کد خبر 358255

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.