امام جمعه دولت آباد

برخوار - امام جمعه دولت‌آباد در نمازجمعه این هفته گفت: مدتی است شهر دولت‌آباد فاقد شهردار است و اعضای شورای اسلامی زودتر باید شهردار را انتخاب و معرفی کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان برخوار، حجت‌الاسلام سیدحسین محمودآبادی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: مردم  مکرر از ما می‌خواهند از شورای اسلامی شهر دولت آباد بخواهیم هر چه زودتر شهردار را انتخاب کنند و اعضای شورا اسلامی شهر با گذاشتن جلسات فوق العاده هر چه زودتر شخصی را که شایسته است انتخاب و معرفی کنند.

امام جمعه دولت آباد در ادامه مهمترین دلایل  ناتوانی آمریکا در تحریم نفتی علیه ایران را ناتوانی آمریکا برای هماهنگ کردن تمام کشورها و در واقع زیر بار نرفتن کشورها برای اجرای برنامه های آمریکا عنوان کرد و افزود: روحیه سردمداران آمریکا ظالمانه است و افکار عمومی دنیا به این مطلب پی برده است و زیر بار زور نمی رود.

وی دومین دلیل ناتوانی آمریکا در تحریم ها را تهدیدات مسئولان نظام علیه آمریکا عنوان کرد و گفت:‌ "اگر ما نفت صادر نکنیم کشورهای منطقه هم نمی توانند صادر کنند" این تهدید بجا و عامل بسیار مهم بازدارنده‌ای است.

حجت‌الاسلام محمودآبادی تصریح کرد:‌ قدرت ایران اسلامی در توانایی دور زدن تحریم ها است، که آمریکا احساس می کند ایران توان دارد که با دیگر کشورها و با پول رسمی آنها معامله کند و همین امر باعث می شود که اعتبار دلار در معاملات بین‌المللی کاهش پیدا کند که این یک ضربه بسیار مهم به اعتبار آمریکا در جهان در دراز مدت است به همین جهت روز به روز کشورهای مختلف را به بهانه های مختلف از تحریم‌های ایران معاف می کند.

وی گفت: نکته مهمی که در این ایام باید توجه داشته باشیم؛ جنگ روانی است که دشمن در کشور ایجاد می کند که ضربه این جنگ نسبت به اصل تحریم ها بیشتر است. برای همین همه نسبت به جنگ روانی باید هوشیار باشیم و واقعیت های مملکت را ببینیم و بدانیم همه چیز در کشور هست.

امام جمعه دولت‌آباد با اشاره به برگزاری پرشکوه راهپیمایی ۱۳ آبان اظهار کرد: مردم با حضور خود؛ یک بار دیگر بصیرت سیاسی و حضور در صحنه خود را ثابت کردند و نفرت و انزجار خود از سران آمریکا و استکبار را اعلام کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =