رو ح الله امینی

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: نظام سلطه جز جنگ، شهوت و پول هیچ منطقی دارند و ادعای حقوق بشر و امثال آن فقط شعار است .

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان نطنز، حجت‌الاسلام‌ روح‌الله امینی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: ماه ربیع بعد از دو ماه محرم و صفر فرصت خوبی برای بیرون آمدن از غم اهل‌بیت است اما باید به گونه ای رفتار کنیم که مجالس شادی به گناه تبدیل نشود.

امام‌ جمعه نطنز گفت: اعمال انسان با سرنوشت انسان مستقیماً در ارتباط است و بهشت و جهنم نیز تجسم همین اعمال است.

حجت‌الاسلام امینی با تأکید بر اینکه ۴۰ سال است آمریکا هرچه توانسته انجام داده، اما نتوانسته کاری کند، افزود: مستکبرین جهانی با ترفندها وتوطئه های فراوان خواستند فتنه‌های متعدد در کشور راه بیاندازند، اما نتوانستند و امروز نیز درصحنه اقتصادی با ما در مصاف هستند.

وی با بیان اینکه با انسجام، وحدت ملی و اقتصاد مقاومتی و مبارزه با فساد و مفسدان و خدمت صادقانه دولت و مسئولان یقیناً از این مقطع عبور خواهیم کرد، اظهار کرد: دشمنان بدانند تحریم‌ها نمی‌تواند انقلاب را به‌ زانو درآورد چرا که مردم آگاه هستند و اوایل انقلاب را نیز دیده‌اند.

امینی تصریح کرد: بدون تردید آمریکا از منفورترین دولت‌های روی زمین است چرا که از اسرائیل و عربستان که گاو شیرده آن‌هاست و حقوق بشر را زیر پا می‌گذارد حمایت می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه این اقدامات زمینه‌ساز ظهور است، گفت: امروز در یمن کودکان بی‌گناه در زیر آتش خمپاره‌ها در حال سوختن هستند، اما نه سازمان ملل و نه حقوق بشر و نه اروپایی که از حقوق حیوانات دفاع می‌کنند مانع نمی‌شوند.

خطیب جمعه نطنز تأکید کرد: این‌ها نشان از این دارد که نظام سلطه جز جنگ، شهوت و پول هیچ منطقی ندارد و ادعای حقوق بشر و امثال آن فقط شعار است و دروغ می‌گویند.

وی با اشاره به برگزاری اجتماع عظیم اربعین حسینی تصریح کرد: اجتماع میلیونی اربعین به فضل الهی و در سایه الطاف اباعبدالله‌الحسین(ع)  با حضور مردم دلداده ای که دل در گرو محبت اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دارند، امسال با شکوه و حماسه خاصی برگزار شد.

امینی خاطرنشان کرد: هر چند مخالفان مکتب اهل بیت(ع) امید واهی داشتند که معضلات و مشکلات اقتصادی و سختی‌های سفر و تلاش های رسانه ای و عملیات روانی دشمن موجب کم رنگ شدن این حماسه بزرگ مردمی و معنوی شود تا جایی که برخی از مومنین را هم نگران کرده بود که مبادا خللی در این مراسم عظیم و با برکت ایجاد شود، اما با وجود همه‌ مشکلات و مسائل، اجتماع اربعین امسال باشکوه تر و حماسی تر از سال های قبل برگزار شد و مطابق آمارهای رسمی تعداد زائرانی که اربعین امسال وارد شهر کربلا شدند حداقل دو میلیون بیشتر از سال گذشته بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =