قاچاق

لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت:ماموران نیروی انتظامی شهرستان لنجان در عملیات‌های خود موفق به شناسایی قاچاقچیان سلاح در این شهرستان شدند که در نهایت در بازرسی انجام شده از مخفیگاه آنان تعداد ۷۲ قبضه سلاح شکاری کشف و توقیف شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان لنجان، مهدی صفرخانلو در نشست با مسئولان با بیان اینکه توسعه همه جانبه شهرستان لنجان با وجود امنیت امکان‌پذیر است، اظهار کرد: امنیت یکی از ضروری‌ترین نیازهای انسان‌ها به شمار می‌آید که نقش مهم و تاثیرگذاری در تحقق توسعه پایدار دارد و قطعا بدون وجود امنیت توسعه پایدار امکان‌پذیر نیست.

وی افزود: امنیت امروز ایران اسلامی با نثار خون هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم حاصل شده است و نباید فراموش کرد شهدا از جان خود گذشتند تا در امنیت و آسایش زندگی کنیم؛ لذا همه مدیون خون شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای امنیت و مدافعان حرم هستیم.

فرماندار شهرستان لنجان با بیان اینکه نیروی انتظامی با خدمت شبانه‌روزی خود، همواره حافظ امنیت کشور و خدمت‌گذار مردم بوده است، تصریح کرد: با وجود گستردگی حوزه‌کاری نیروی انتظامی شهرستان لنجان این نیروی خدوم، توانسته است امنیت را در سراسر شهرستان تامین کند به گونه‌ای که حتی روستاهای این شهرستان نیز  از امنیت لازم برخوردار هستند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی شهرستان لنجان با پشتیبانی دستگاه قضایی در مدت گذشته زحمات بسیاری را برای حفظ و ارتقاء امنیت در این شهرستان متحمل شده و توانسته است با افرادی که امنیت اجتماعی را برهم می‌زنند به درستی مقابله کند.

صفرخانلو با بیان اینکه خوشبختانه رضایت‌مندی مردم از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان لنجان افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی شهرستان لنجان در عملیات‌های خود موفق به شناسایی قاچاقچیان سلاح در این شهرستان شدند که در نهایت در بازرسی انجام شده از مخفیگاه آنان تعداد ۷۲ قبضه سلاح شکاری کشف و توقیف شد و این اقدام مهم جای تقدیر فراوان دارد .

وی با اشاره به اقتدار نیروی انتظامی در مبارزه با سوداگران مرگ، اضافه کرد: براساس گزارشات ارائه شده نیروی انتظامی شهرستان لنجان در راستای مقابله و پیشگیری از ورود مواد مخدر به این شهرستان همواره اقدامات قاطعانه‌ای را انجام داده‌اند که نتیجه این اقدامات افزایش ۲۰ درصدی کشفیات مخدر و همچنین افزایش ۱۵ درصدی دستگیری سوداگران مرگ بوده است.

فرماندار شهرستان لنجان عنوان کرد: با توجه به اهمیت پیشگیری در فرآیند مبارزه با مواد مخدر، نهادهای مختلف در شهرستان لنجان باید همکاری بیشتری با نیروی انتظامی داشته باشند تا بتوانیم آسیب‌ها را شناسایی کنیم و در راستای آگاه‌سازی جوانان از آنها، قدم برداریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =