کائنات کلید باز شدن مشکلات ذوب‌آهن

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و بقیه‌اش شانس و کائنات است که امیدواریم با ما یار شوند و معتقدم یک روز بالاخره نتیجه تلاش‌هایمان را خواهیم گرفت.

زبیر نیک‌نفس در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص نحوه بازی ذوب‌آهن در بازی مقابل پیکان اظهار کرد: از لحاظ فوتبالی و نوع بازی روز خوبی را تجربه کرد و در این بازی فوتبال جذابی را به نمایش گذاشتیم.

وی با بیان اینکه تیمش خوب بازی می‌کند و بد نتیجه می‌گیرد گفت: ما کارمان را درست انجام می‌دهیم اما متأسفانه فوتبال روی بد خود را به ما نشان می‌دهد که امیدوارم نتیجه نیز با ما یار شود.

بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن در خصوص تفاوت‌های تیم ذوب‌آهن و تیم اسبقش بیان کرد: آبادان از لحاظ شور و تعداد هوادار غنی‌تر از ذوب‌آهن است اما نباید نادیده گرفت ذوب‌آهن از لحاظ سخت‌افزاری و ساختاری بسیار بهتر از صنعت نفت است که موجب می‌شود بازیکن کارش را ساده‌تر و آزادتر انجام دهد.

وی با اشاره به نقش شانس و کائنات در موفقیت ذوب‌آهن گفت: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و بقیه‌اش شانس و کائنات است که امیدواریم با ما یار شوند و معتقدم یک روز بالاخره نتیجه تلاش‌هایمان را خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: از ابتدای فصل بازی‌های زیادی می‌شد که حمله می‌کردیم و نتیجه نمی‌گرفتیم و این موضوع در این بازی هم دخیل شد.

کد خبر 357019

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.