• ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
  • کد خبر: 355702
بارش باران بهاری در شهر نجف آباد

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی و بارندگی ها تا هفته آینده ادامه دارد.

نازنین زهرا سیدان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر افزایش ابر و رگبارهای پراکنده همراه با رعد و برق در برخی از مناطق اصفهان به ویژه در غرب، جنوب و مرکز است.

وی با بیان اینکه ناپایداری ها تا هفته آینده به ویژه در ساعات بعدظهر و شب با شدت و ضعف ادامه دارد، گفت: تا اوایل و حتی اواسط هفته آینده همچنان ناپایداری های بارشی ادامه دارد.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان  اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته بارش‌های نسبتا خوبی را در مناطق جنوب و غرب استان داشتیم، اضافه کرد: در این بازه زمانی بیشترین میزان بارش در کاشان حدود ۵.۲ میلی متر بوده است.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده میانگین دمای هوای اصفهان دو درجه سانتی گراد افزایش می یابد، خاطر نشان کرد: در این بازه زمانی بیشینه دمای اصفهان ۲۸ و کمینه دما ۱۴ درجه سانتی گراد پیش بینی می‌شود.

سیدان گفت: طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۲۹ درجه سانتی گراد بالای صفر گرم ترین و بویین میاندشت با دمای سه درجه سانتی گراد بالای صفر خنک ترین نقطه استان اصفهان پیش بینی می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =