اصفهان میزبان دو رویداد نمایشگاهی از هنر صنعت فرش

نمایشگاه بین المللی اصفهان در آذرماه امسال میزبان دو رویداد نمایشگاهی شامل نهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی و بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی صادراتی فرش دستباف (Carpex) خواهد بود.

به گزارش ایمنا به نقل ازاداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، نهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی در روزهای ششم تا نهم آذرماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد شد، این نمایشگاه شرایطی را فراهم می‌آورد که تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و فعالان عرصه فرش ماشینی در حوزه‌های مختلف دستاوردها، توانمندی‌ها و محصولات خود را به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه انواع فرش ماشینی، انواع موکت، انواع کفپوش و پارکت، انواع پرده کاغذ دیواری، دیوارپوش، کناف و دکوراسیون داخلی ساختمان در کنار صنایع و تجهیزات وابسته فرش ماشینی به نمایش در می‌آید و پیش‌بینی شده است واحدهای صنعتی تولیدی، صنفی توزیعی و تجاری در آن حضور داشته باشند.

دایره مخاطبان نهمین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی را نیز عموم مردم، فروشندگان، مراکز آموزشی، توزیع‌کنندگان و متخصصین تشکیل خواهند داد.

۱۱ روز پس از این نمایشگاه، بیست و یکمین  نمایشگاه تخصصی صادراتی فرش دستباف اصفهان از ۲۰ تا ۲۵ آذرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد شد.

این نمایشگاه که در چهار سالن نمایشگاهی و با حداکثر ظرفیت برگزار خواهد شد، شرایطی را فراهم می‌آورد تا تولیدات فرش دستباف، تولیدات فرش دستباف هنری، توانمندی‌های شرکت‌های بازرگانی و صادرات فرش دستباف و همچنین پتانسیل‌های واحدهای صنفی در زمینه توزیع فرش دستباف به نمایش درآید.

فعالان هنر ـ صنعت فرش دستباف از استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، کرمان، یزد، تهران، چهارمحال و بختیاری و آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور می‌یابند و پتانسیل‌های خود را برای صادرکنندگان و فعالان صنعت فرش دستباف، عموم مردم، گردشگران داخلی و خارجی، آژانس‌های مسافرتی، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و انجمن‌ها به نمایش می‌گذارند.

علاقمندان برای حضور در این دو نمایشگاه و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌ ۰۳۱۳۲۶۱۴۶۴۲ برای نمایشگاه فرش ماشینی و شماره تلفن ۰۳۱۳۲۶۰۶۶۰۱ برای نمایشگاه فرش دستباف تماس بگیرند.

کد خبر 355647

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.