بودجه کم و قهرمانی سخت است

سرمربی تیم هندبال آقایان ذوب آهن گفت: با توجه به بودجه کمی که در اختیار تیم است رفتن بر روی سکوی قهرمانی سخت است؛ اما امیدوار هستم بتوانیم خوب بدرخشیم.

کیوان صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مورد شرایط هندبال ذب آهن برای حضور در لیگ برتر امسال، اظهار کرد: از روز شنبه  -هفتم مهرماه- تمریناتمان را شروع کردیم. البته مسابقات از همین هفته شروع می‌شود اما با توجه به اینکه تیممان را دیر بستیم بازی نخست‌ مقابل تیم نجف‌آباد را با تأخیر انجام می‌دهیم و از هفته دوم بازی‌ها وارد میدان می‌شویم.

وی ادامه داد: ترکیب تیم از هندبالیست‌های جوان اصفهان تشکیل شده و در حال حاضر تصمیمی برای جذب بازیکن جدید و غیربومی نداریم. با بودجه‌ای که در اختیار داریم کسب قهرمانی سخت است اما امیدوار هستم با بازیکنانی که در اختیار داریم بتوانیم خوب بدرخشیم. باشگاه ذوب آهن پس از چند سال دوری از صحنه رقابت‌های لیگ برتر، امسال مجدداً از هندبال حمایت کرده و امیدوارم آینده خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم هندبال آقایان ذوب آهن تصریح کرد: هنوز با هیچ بازیکنی قرارداد نبسته‌ایم و پس از این که بازیکنان مورد نظرمان را مشخص کردیم برای بستن قرارداد آن‌ها با باشگاه اقدام می‌کنیم که فکر می‌کنم تا پایان همین هفته این موضوع نهایی شود. کادر فنی تیم هم تا کنون تکمیل نشده و طی یک یا دو روز آینده نفرات فنی مشخص می‌شوند.

صادقی خاطرنشان کرد: از هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن، مدیران کارخانه و مسئولانی که کمک کردند تا تیم هندبال اصفهان پس از چند سال دوباره به میدان رقابت‌های لیگ برتر بازگردد تشکر می‌کنم، ضمن اینکه حمایت آن‌ها وظیفه ما را سنگین می‌کند ولی ادامه حمایت‌ها مطمئناً به نفع هندبال ذوب آهن خواهد بود.

کد خبر 355571

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =