• ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
  • کد خبر: 352655
اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان

در آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از بهترین آثار تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فهرست اسامی این هنرمندان بدین شرح است:

جایزه ویژه زاون قوکاسیان:

این جایزه به فیلم "ضربه فنی" به کارگردانی "غلامرضا رمضانی" رسید.

کارگردان این اثر پس از دریافت این جایزه گفت: 《من چون احساساتی هستم، نمی توانم خیلی صحبت کنم. در طول دوران فیلم سازی ام، تنها حامی من زاون بود. به یاد زاون، روحش شاد.》

در بخش آثار داستانی سینمای ایران:

پروانه زرین بهترین فیلمنامه بلند داستانی به "شریف کاظمی" و "رضا آقایی" برای نگارش فیلم "عینک" رسید.

پروانه زرین بهترین کارگردانی به خانم پرنیا کاظمی برای فیلم "بُروا" رسید.

پروانه زرین بهترین تهیه‌کنندگی به "مهرداد مجیدی" برای تهیه کنندگی فیلم "بُروا" رسید.

تندیس زرین جشنواره به "بهنام محمدی" برای فیلم کوتاه "جمعه گل" به کارگرداین "سعید حاجی غلامی" رسید.

آثار مسابقه‌ای سینمای کودکان و نوجوان ایران:

جایزه بهترین فیلم کودک به "پاستاریونی" به تهیه کنندگی "بیتا منصوری" رسید.

جایزه بهترین فیلم نوجوانان به "ضربه فنی" به تهیه کنندگی "غلامرضا رمضانی" اهدا شد.

بخش بین الملل:

پروانه زرین بهترین فیلم کودک و نوجوان به فیلم "تنها" اثر "داوید مونرو" از کشور فرانسه رسید.

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه داستانی به "فقط برو" به کارگردانی "پاولز دونیکو" اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلمنامه به "دامیان مانیول" و "کوئین ایگاراچی" برای فیلم "شبی که شنا کردم" رسید.

پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم بلند به "محمدرضا حاجی غلامی" برای فیلم "لکنت" رسید.

جایزه ویژه هیئت داوران به "کامیلا آندینی" برای فیلم "دیدن یا ندیدن" از کشور اندونزی اهدا شد.

جایزه بهترین فیلم بلند داستانی به "خانه" اثر "کیم جونگ وو" از کره جنوبی رسید.

جایزه ویژه یونیسف:

جایزه بهترین بازیگر کودک و نوجوان به سجاد اسماعیلی" از فیلم "لکنت" رسید.

دیپلم افتخاز یونیسف به دلیل ترویج دوستی میان کودکان به "محمدرضا حاجی غلامی" برای فیلم "جمعه گل" اهدا شد.

جایزه بهترین فیلم یونیسف در جشنواره سی و یکم به "امیر مشهدی عباس" برای فیلم "دوچ" رسید.

جایزه سیفژ:
پروانه زرین بهترین فیلم به انتخاب هیئت داوران سفژ به فیلم "خانه" به کارگردانی "جونگ کیم" از کره جنوبی اهدا شد.

بخش پویانمایی:

پروانه زرین بهترین کارگردانی به "اشکان رهگذر" برای انیمیشن "آخرین داستان" اهدا شد.

پروانه زرین بهترین انیمیشن کوتا به فیلم "بدو رستم بدو" به کارگردانی "حسین ملایمی" رسید.

پروانه زرین بهترین انیمیشن بلند به فیلم "عملیات کاتماندو" از کشور کانادا اهدا شد.

بخش سینمای ایران:

پروانه زرین بهترین فیلم پویانمایی کوتاه به فیلم "باربر" به کارگردانی "داریوش اسکویی" رسید.

پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه داستانی به فیلم "مارلون" به کارگردانی "درناز حاجیها" اهدا شد.

پروانه زرین بهترین بازیگر کودک به طور مشترک به "سجاد اسماعیلی" برای بازی در فیلم "لکنت" و "سامیار محمدی" برای بازی در فیلم "تپلی" اهدا شد.

"مرتضی حسینی" برای بازی در فیلم "سوم شخص غایب" به صورت ویژه تقدیر شد.

پروانه زرین بهترین فیلمنامه به "میترا تیموریان" و "غلامرضا رمضانی" برای فلیم "ضربه فنی" رسید.

پروانه زرین بهترین کارگردانی به "محمدرضا حاجی غلامی" برای فیلم "لکنت" رسید.

پروانه زرین بهترین فیلم سینمایی کودک به فیلم "پاستاریونی" به تهیه کنندگی "بیتا منصوری" اهدا شد.

پروانه زرین بهترین فیلم نوجوانان به فیلم "ضربه فنی" به تهیه کنندگی "غلامرضا رمضانی" رسید.

جایزه ویژه هیئت داوران به طور مشترک به فیلم "آخرین داستان" به کارگردانی اشکان رهگذر" و فیلم "لکنت" به کارگردانی "محمدرضا حاجی غلامی" اهدا شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =