توزیع ۵ هزار گلدان آپارتمانی در اداره های شهر اصفهان

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان گفت: از هفته جاری و در چند مرحله توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در برخی از ادارات شهر با هدف فرهنگ سازی حفظ فضای سبز به صورت نمادین انجام می شود.

احمد رضایی دارافشانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: ایجاد فضایی شاد در محیط کار کارمندان از دیگر اهداف توزیع پنج هزار گلدان آپارتمانی در برخی از ادارات شهر است که در مرحله نخست بیش از ۶۰۰ گلدان و بقیه گلدان ها تا پایان آبان ماه بین ادارات توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه این گل‌ها نیاز کمی به آب دارند، گفت: به کارمندانی که از این گلدان‌ها به خوبی نگهداری کنند و در پرورش آن گل کوشا باشند، اسفندماه همزمان با هفته درختکاری هدایایی اهداء خواهد شد.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان با بیان اینکه  نقش و رویکرد اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان در آینده ای نزدیک تغییر خواهد کرد، افزود: سازمان های وابسته به شهرداری در حوزه آموزش فرهنگ شهروندی باید پویا و کارآمد شوند تا بتوانند از همه توان و امکانات خود در این حوزه استفاده کنند.

رضایی دارافشانی با بیان اینکه این اداره در گام نخست برای زیر پوشش قرار دادن افراد بیشتر جامعه و تعمیق بخشیدن پیام‌ها و آموزه های شهروندی، مجتمع‌های مسکونی بیش از ۷۰ واحد و مساجد شهر اصفهان را زیر پوشش برنامه‌های خود قرار داده است، افزود: به زودی فراخوان اجرای برنامه‌های فرهنگ شهروندی در مجتمع های مسکونی شهر در سامانه اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان بارگذاری خواهد شد تا ساکنان مجتمع‌های مسکونی از این طریق بتوانند درخواست خود برای اجرای برنامه‌های آموزشی این اداره را اعلام کنند.

به گزارش ایمنا، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از تولیدات فرهنگی و برنامه‌های اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان می‌توانند با شماره ۶۱-۳۴۴۶۷۳۶۰ تماس بگیرند و یا به وب سایتshahrvandi.net مراجعه کنند.

کد خبر 352484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.