رینگ چهارم، مشکلات جاده خاتون‌آبادی را رفع می‌کند

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان گفت: در حال حاضر جاده آیت الله خاتون‌آبادی با مشکلات زیادی همچون عرض کم، نداشتن حریم و در عین حال تردد خودروهای سنگین رو به رو است که با احداث رینگ چهارم ترافیکی شهر این مهم رفع خواهد شد.

حسین امیری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: ۱۱ منطقه روستایی در سال ۸۵ به منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان الحاق شده و از آن زمان بافت روستایی آنها در حال تغییر تدریجی است.

وی ادامه داد: «اندوان» یکی از روستاهای الحاقی به شهرداری منطقه ۱۵ است که در میانه جاده آیت الله خاتون آبادی قرار گرفته و اهالی آن برای رفت وآمد به محل زندگی خود با توجه به تردد خودروهای سنگین مشکلات زیادی دارند.

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان با بیان اینکه عمران، توسعه و پیشرفت روستاهای الحاق شده به منطقه شهری که امروزه از آنها به عنوان محله یاد می شود، به تناسب بودجه شهرداری صورت می‌گیرد، گفت: هر کجا که بافت روستایی به شهر الحاق شده، زمان زیادی برای نوسازی و بهسازی لازم دارد.

وی ادامه داد: در خصوص جاده ارتباطی اندوان به مرکز شهر، اداره کل راه و شهرسازی وظیفه دارد آسفالت، ایمن‌سازی و ساماندهی آن را انجام دهد، هر چند شهرداری منطقه ۱۵ دو میلیارد تومان اعتبار پیش بینی کرده تا در ضلع غربی کانال آب اندوان خیابان احداث کند که برای تحقق آن باید مجوزهای لازم را از شرکت آب منطقه‌ای و آبفای استان دریافت کنیم.

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان از احداث پل بتنی بر روی کانال مقداد اول و اصلاح هندسی خیابانهای جی شرقی و مالک اشتر با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال خبر داد و گفت: این پل به مساحت ۱۵۰ مترمربع در حال احداث است و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد راه دسترسی، کاهش حجم ترافیکی عبور خودروهای سنگین از داخل شهر و ایجاد زیبایی بصری در شهر با کاهش حجم ترافیک عنوان کرد و افزود: با اجرای این پروژه بار ترافیکی این منطقه کمتر شده و تردد به سهولت انجام می‌شود.

کد خبر 351184

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.